Povlečení Mimoni

Chcete-li svým nejmenším udělat maximální radost, měli byste jim vybavit jejich království všemi oblíbenými hračkami a postavičkami, ke kterým vzhlíží. Holky i kluci zbožňují vtipné a hravé žluťásky z animovaného filmu Mimoni! Pořiďte jim příjemné povlečení nebo textilie do koupelny. Uvidíte, že do osušky s postavičkami bude radost se utírat. Široký výběr potisků uchvátí kluky i malé princezny, pro něž je připravená edice s růžovými detaily.

Povlečení jako top dárek

Pokud si lámete hlavu s dárkem, vsaďte na povlečení Mimoni. Bavlněná klasika nikdy nezklame, vždy zahřeje a právem patří mezi nejoblíbenější materiály. Bavlna vysoké gramáže v kombinaci s obrázky filmových postaviček je trefou do černého! Dítku vykouzlíte úsměv na tváři, bude se mu krásně usínat s jeho hrdiny a vy získáte jistotu, že spí ve kvalitně zpracovaném a do detailu řešeném ložním prádle. Nákup bavlněného povlečení je jasnou volbou pro ty, kdo hledají solidní poměr ceny a zpracování. Kromě toho, že je příjemné na dotek a vyznačuje se vysokou savostí, též dobře snáší časté praní a chlubí se dobrou pružností a barevnou stálostí.

Jak se vám líbí dětské pončo Mimoň?

Bavlněná povlečení mají ale stejně tak své nevýhody, mezi něž patří především nutnost žehlení a důkladného sušení, jehož absence je příčinou například nepříjemného zápachu ručníku, který se po návštěvě bazénu zapomenul v tašce. Ovšem stačí jeden prací cyklus na správnou teplotu (řízením se nápisem na štítku se lze vyhnout sražení textilie) a ručník je zase jako nový. I proto je bavlněný sortiment součástí téměř každé české domácnosti a rozhodně nesmí chybět ani v dětském pokoji.

Dětské potisky jsou velmi žádané, proto v nabídce zboží najdete třeba dětské pončo Mimoni ve variantě pro dívky i chlapce. Unisexové provedení se hodí jako dárek a potěší malé i větší děti. Dáváte-li přednost klasickým ručníkům, bude vás bavit dostatečně velká osuška Mimoni, která vám bude dělat radost na dovolené, plovárně i po koupeli.