V Praze vyrostl jedinečný vilový projekt

luxusní bydlení v Praze

Toužíte po luxusním bydlení v klidné části Prahy, ale jen nedaleko od centra? Rádi byste měli doma tolik místa, abyste v případě potřeby ubytovali i rodiče? Všechna zmíněná kritéria do puntíku splňuje nový vilový projekt, za kterým stojí developerská společnost REFLECTA Development a.s. ve spolupráci s renomovaným architektonickým ateliérem A69 – architekti pod vedením Ing. arch Borise Redčenkova. Profesionálové odvedli skvělou práci – vytvořili jedinečné bydlení a maximálně přitom využili potenciál lokality Prahy 5. Výhledy na pravobřehou zástavbu a zelené svahy Chuchelského háje jsou vskutku impozantní.

Luxusní vily se nachází ve Velké Chuchli, konkrétně v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Jedná se o komplex čítající více než 30 nadstandardně vybavených vil v moderním provedení s dispozicemi 4+kk, 5+kk, 6+kk, 7+kk & 1+kk o užitné ploše v rozmezí od 184 do 346 m2. S ohledem na velký dispoziční rozsah jsou vily vhodné pro jedno i vícegenerační bydlení.

Nedílnou součástí většiny domů jsou prostorné terasy, zahrady a garážová stání a další venkovní parkovací místa. Pozemky, na kterých patrové novostavby stojí, ohraničuje pletivo lemované habrovými keři.

Vily na prodej v Praze jsou zajímavé i proto, že se nachází na atraktivním místě. Velká Chuchle je částí Prahy 5 má velmi dobrou občanskou vybavenost – jsou zde obchody, školy, lékař, veterinář a další služby, umožňuje rychlé dopravní spojení s okolními městskými částmi i obcemi a zároveň je obklopena krásnou přírodou. Obyvatelé mohou ve volném čase zavítat na slavné dostihové závodiště, do nedalekého Chuchelského háje nebo do blízké Chráněné krajinné oblasti Český kras.

Pokud vás luxusní bydlení v Praze zaujalo a chcete se o něm dozvědět více, domluvte se na prohlídce ukázkového domu. Více na www.vilychuchle.cz.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *