Nábytek od českých řemeslníků

Máte určitou představu o nábytku ve vašem interiéru, ovšem stále nemůžete najít ideální kousky? V tomto případě není problém si sjednat výrobu přímo od řemeslníků, kteří splní vaše představy o báječném bydlení a odvedou během zhotovování zakázky poctivou a kvalitní práci. 

Truhlářství Praha-východ

Kuchyně a skříně na míru

Někdy je těžké si vybrat z již vyrobených kuchyní, proto je lepší zvolit variantu na míru, aby se využil celý prostor, který je k tomu určený. Některé místnosti jsou atypicky řešené, což vyžaduje i kuchyně na míru v zakázkovém truhlářství, kde si zvolíte vlastní tvar, rozměry i styl, barevné provedení, zásuvky, police, úchyty, kování a další doplňky, které oceníte během vaření a ukládání nádobí a dalších kuchyňských pomocníků. Díky grafickému návrhu uvidíte, jak vše bude vypadat v realitě. Dále se můžete pustit do plánování vestavěné skříně na míru, která se vždy hodí k ukládání oblečení, lůžkovin a nejrůznějšího vybavení domácnosti. Nemusí jít jen o skříň, ale také o jiný druh úložného prostoru, který by se vám hodil do bytu. Zvolit si můžete některou z mnoha lamino imitací dřeva a k dispozici jsou též barevné lamináty. 

Moderní dětský pokoj

Moderní a zdravé prostředí pro vaše děti závisí i na materiálu a provedení nábytku. Dětský nábytek na míru zaručuje splnění norem na zdravé bydlení, návrhy odráží potřeby a požadavky zákazníků. Příjemné prostředí uděláte pomocí dobré kombinace barev, dekorů a pochopitelně s využitím certifikovaných materiálů. 

Truhlářství Praha-východtruhlářství (okres) Benešov vám připraví nezávaznou kalkulaci. K osobnímu setkání dojde na místě realizace, aby se dalo konkrétně posoudit, jaké vaše požadavky se budou plnit, nebo zda by se nenašlo jiné vhodnější řešení pro zařizovaný prostor. Po objednávce se tvoří grafický návrh, kam se zanesou parametry nábytku. Jakmile se zaplatí záloha, začne se vyrábět, montovat v dojednaném termínu a dílo se předá společně s vystavením konečné faktury.