EMOS – spolehlivé akumulátory 12V pro dětská autíčka a další zařízení

Společnost EMOS se již více než 30 let specializuje na výrobu a prodej drobného domácího elektra. Nicméně široký sortiment zahrnuje nejen baterie, světelné zdroje, svítidla, prodlužovací přívody, svítilny, antény, ale i drobné elektronické přístroje. Jako jsou například zvonky, nabíječky a power banky. Mezi nabídkou nezbytných produktů najdeme také kvalitní akumulátory 12V, jež jsou ideální pro dětská autíčka, echoloty i další zařízení. Proč mít doma výrobky z EMOSU? 

EMOS získává renomé ve světě

Společnost EMOS si v průběhu své existence vybudovala skvělou pověst coby důvěryhodný výrobce v oblasti drobného domácího elektra. Díky sesterským společnostem v Polsku, Slovinsku, Slovensku a v Maďarsku obchoduje se svými produkty napříč Evropou. Společnost se nebojí zapojit do významných nadnárodních řetězců, a to právě díky zaručené kvalitě výrobků, jež jsou nepostradatelnou součástí každodenního života.

Akumulátory EMOS 12V

Jednou z důležitých částí nabídky společnosti EMOS je 12V akumulátor. Je důležité si uvědomit, že tyto akumulátory nejsou stejně velké jako baterie do aut, ačkoliv to na fotografiích může tak působit. Jsou určeny pro specifická zařízení, jako jsou dětská autíčka, echoloty a podobně. Akumulátor olověný je dále vhodný jako náhradní baterie pro záložní zdroje např. UPS a zahradní sekačky.

Akumulátor do dětských autíček

Pro všechny rodiče, kteří chtějí zajistit dlouhou a nepřetržitou zábavu svým dětem, nabízí EMOS kvalitní akumulátory 12V určené právě pro dětská autíčka. Tyto akumulátory jsou vyrobeny s ohledem na bezpečnost a dlouhou životnost. Díky nim mohou děti prožít mnoho hodin radosti při ježdění ve svém vlastním vozítku.

Akumulátor pro echoloty a další zařízení

EMOS také nabízí akumulátory 12V vhodné pro echoloty a zařízení využívaná při rybolovu či jiných vodních aktivitách. Tyto akumulátory jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivý výkon a dlouhou výdrž.