Zábavná inspirace do dětského pokoje

Vánoční tipy na dárky pro děti se vždy hodí. Obchodům nechybí široká nabídka pro kluky a holky různého věku, ale člověk si prostě někdy neví rady, co originálního a užitečného vymyslet. Nenastal čas na změnu pokojíčku?

Rychlá proměna dětského pokoje

Děti rostou velice svižně. Než se nadějete, znelíbí se jim krtečkové, princezny, draci, myšky nebo panenky všude, kam dohlédnou. Nemusíte hned přemýšlet nad velkou obměnou za hodně peněz. Mnohdy stačí menší výměny, aby jejich království vypadalo úplně jinak než včera. Nejprve sundejte ze stěn vše, co už nepatří k favoritům, neužitečné hračky věnujte kamarádkám, vyměňte přehozy na sedačce a křesílkách. Jiný druh nábytku lze přestříkat na odlišnou barvu. Dopřejte si nové druhy polštářků, protože ty nikdy nezklamou. A nevynechte ani podlahu, kam se doporučují pestré dětské koberce.

Hrací plocha ve veselém stylu

Když svým nejmenším oznámíte, že jim Ježíšek nadělí koberec do dětského pokoje, určitě se nezatváří nijak nadšeně. Pokud jim sdělíte, že půjde o kouzelný nebo hrací druh, jejich výraz na tváři se promění. Dobře, kouzlení nechte raději jiným odborníkům, ale koberec silnice Big City seženete velice snadno. Výrazné barvy doslova rozzáří místnost. Malá autíčka se mohou prohánět na městské silnici mezi mrakodrapy. Holčičkám dopřejte Sweet Town, kde převažuje růžová. Projíždí se kolem domků, stánků s dobrotami a zábavních parků. Nechybí ani cesty v okolí tajuplných zámků, jezírek a srdcových bazénků.

Toužíte po společných rodinných chvílích? Navrhujeme nestárnoucí hru Člověče, nezlob se přímo na koberci. K výhodám patří, že bude vždy připravena k použití. Ve výbavě nechybí šestnáct figurek a jedna dřevěná kostka. V případě potřeby se snadno sbalí a schová třeba pod postel. Údržba a čištění vám nezpůsobí žádné problémy, protože jde o jednoduchou záležitost.