Regály a přepravky jsou řešením skladového hospodářství i přepravy zboží

Pořádek na pracovišti je základem každé práce. Bez něho nejde nic od ruky, špatně se hledají potřebné věci, pokud nejsou na svém místě, a celkově se vytváří zmatek, jenž k pohodě nepřidá. Proto jsou důležité regály a přepravky, díky nimž může být vytvořen řád. Jaká je nabídka na trhu?

přepravky na lahůdky

Přepravky na potraviny

Příjemnou zprávou je, že sortiment nejrůznějších přepravek i regálů je opravdu pestrý, zaměřený na všechny oblasti lidské práce. Hledáte vhodnou přepravku pro uskladnění zeleniny a ovoce při přepravě? Není problém takové pořídit. Stejně jako pro uložení potravin, cukrářských výrobků a lahůdek nebo masa. Na výrobu přepravek se používá odolný plast, který je hygienický nezávadný, aby mohl přijít do styku s potravinami. Některé přepravky na lahůdky jsou hladké, jiné děrované, takže umožňují cirkulaci vzduchu. Ty jsou ideální například v pekařství na uložení právě upečeného pečiva. 

Regálové systémy do podniků a firem

Nedílnou součástí skladového hospodářství je různé typy regálů, do nichž lze uskladnit materiál, hotové výrobky a vlastně cokoliv je třeba. Takto je možné udržovat řád na pracovišti. Zájemce o tento nábytek má možnost si vybrat policový regál nebo velice flexibilní trubkový systém, který lze přesně přizpůsobit konkrétním potřebám. Aby byly trubky co nejodolnější, jsou potažené povlakem pryskyřice, jejich vnitřek je pak ošetřený antikorozní vrstvou. 

Mobilní regály do knihoven a archivů

Prostředí podnikových archivů nebo veřejných knihoven vyžaduje i speciální mobilní regálový systém, jehož hlavní výhoda je možnost díky podvozku je posunovat tam, kam je potřeba. Tímto způsobem je možné ušetřit spoustu místa, kterého nikdy není nazbyt. Součástí policových regálů jsou i boční stěny, aby zboží z něho nevypadlo, různé dělící příčky a stropní díly nebo výsuvné police. Dohromady pak tvoří promyšlený a důmyslný systém pro uskladnění nejrůznějších předmětů.