Sedací soupravy podle vašich představ

Asi každý si představuje maximální pohodlí v obývacím pokoji, kde rozhodně nesmí chybět skvělá sedací souprava. Na našem trhu se setkáte s mnoha variantami a někdy je obtížné vybrat jen jednu. Určitě se rozhodujte podle kvality a toho, co vám zvláštního nabízí. 

Rozkládací rohové sedací soupravy

Variabilita u sedací soupravy

Pokud si chcete sedací soupravu přizpůsobit svým požadavkům, vyzkoušejte model od přední německé designérky, kde se nachází mnoho volitelných prvků. Kvalitní sedací souprava do tvaru písmene U je k dispozici v látkovém i v koženém provedení. Od výrobce si zvolíte nejlepší variantu z osmi cenových kategorií kůže a ze čtrnácti textilu. Skládá se z prodloužené pohovky, otomanu a dva a půl sedu. Vybrat si lze z dvou druhů područek, kdy první hranatá vypadá elegantně, druhá obsahuje funkci aretace. Zvolíte si také prošití celé sedačky, a to luxusně dvojitým šitím, nebo polštářově. Nechybí ani možnost využít kontrastní prošití. K výhodám patří, že máte na výběr i druh sedu – posadíte se do pevného a stabilního, nebo do měkkého. Záleží na vašich prioritách. Také se rozhodnete o barvě, materiálu a výšce nožiček, která činí až dvacet centimetrů. 

Elegantní tvary pro maximální odpočinek

Při výběru sedačky rozhodně nezapomeňte na přeměření prostoru, kam ji umístíte. Výhodné jsou rozkládací modely, které vám poslouží i jako postel na přespání vašich hostů. Rozkládací rohové sedací soupravy vypadají elegantně a získají si vaši přízeň kvalitními materiály a precizním zpracováním. Konstrukce je bytelná díky nosným dílům z masivního bukového dřeva. Soupravu si sestavíte například s úložným prostorem, ale lze mít i zásuvku, kde se budou nabíjet chytré přístroje. Funkce pro relaxaci umožní polohování opěráku a sedáku dotykem senzoru. Polohovatelný podhlavník, područka a vysoký opěrák se postarají o pohodlné prožití vašich volných chvilek.