Nechce se vám na dovolenou plnou lidí? Udělejte si lázně doma

Léto se kvapem blíží a s ním i plány, jak strávit dovolenou. Pokud patříte k těm, kteří sice milují vodu, ale nechtějí trávit dny, během kterých mají nabrat síly a odpočinout si, na přeplněných plážích, máme pro vás skvělý tip. Své soukromé wellness si můžete užívat dosyta i doma – stačí pořídit si venkovní vířivku. U ní budete mít jistotu, že vás nikdo nebude rušit, nebudete se muset dělit o prostor s cizími lidmi, poslouchat křik z okolí… Prostě si v ní užijete svůj kousek ráje na zemi. A tou nejlepší zprávou je, že dovolenou díky ní můžete mít celý rok.

Venkovní vířivka umožňuje celoroční používání

Přijde vám zvláštní, že byste se měli ponořit do venkovní vířivky i v zimě? Vůbec nemusí. Pořídíte-li si totiž model určený pro celoroční používání, můžete si v ní lebedit klidně i na Štědrý den. Další dobrou zprávou je, že oproti bazénu nemusíte pro instalaci venkovní vířivky provádět žádné stavební úpravy, pohodlně se vám totiž vejde na zahradu, ale i terasu. Nevyžaduje také žádnou speciální péči a při používání 2–3× týdně vás náklady na její provoz vyjdou na cca 1 500 Kč za měsíc (zvolíte-li kvalitní model, jako jsou například venkovní vířivky IQue Sweden).

Navíc je venkovní vířivka ideálním pomocníkem pro úlevu od svalové zatuhlosti, Proud vody z hydromasážních trysek si můžete nasměrovat na namáhané partie a již během chvíle ucítíte úlevu. Vliv má však pobyt ve vířivce i na psychiku – nerušená relaxace rychle uvolňuje stres a produkuje endorfin, hormon štěstí.

Pro kvalitní venkovní vířivku zajděte do Spahouse.cz

I když je dnes naprosto běžný prodej vířivek všude možně, doporučujeme vám, abyste při jejím výběru byli obezřetní a volili opravdu kvalitní model, který vám bude sloužit celoročně a dlouhá léta. Jedním z renomovaných prodejců, který nabízí vysoce kvalitní modely, jež odolají i mrazům a jsou určeny pro celoroční používání, je společnost Spahouse.cz, výhradní distributor vířivek IQue Sweden. Jejich hlavní výhodou je to, že disponují nízkoenergetickou severskou trojitou termální izolací, která snižuje náklady na provoz a umožňuje celoroční venkovní využití. Těšit se můžete i na důmyslně rozmístěné trysky, ergonomicky tvarovaná sedadla, ze kterých vás nevynese ani silnější proud vody, či vysoce kvalitní materiálové provedení. A výhod objevíte ještě mnohem více.

Zavítat můžete i do showroomů Spahouse.cz, kde si vířivku můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Nic už vám tak nebude bránit v tom, abyste si letošní dovolenou užili naplno, v klidu a soukromí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení v Praze a jeho autorem je Romana. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.