Jak vyřešit značení podlah ve firmě, abyste splnili zákonné požadavky?

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci je poměrně náročný obor, v němž se jen těžko plně zorientujete. Chcete-li však být v naprostém bezpečí, musíte myslet na každý detail – a to včetně povinného značení podlah, sloupků, schodišť a podobně. Kdo vám jej vytvoří? 

Odborníci z J.A.Clean 

Mezi nejvyhledávanější odborníky na našem trhu patří společnost J.A.Clean, jež se specializuje na značení výrobních prostor. V tomto oboru sbírá zkušenosti již déle než 14 dlouhých let. Pravidelně pomáhá známým značkám, jako je například Danone, Škoda Auto, Lego, DHL, Ikea či třeba Geis. 

Pracují rychlostí 1 500–3 000 metrů značení za jeden den práce. Za jeden metr zaplatíte pouze okolo 23 korun. Nanesenou barvu můžete začít zatěžovat už po třech hodinách schnutí. Díky tomu nemusíte ztrácet čas a uzavírat svůj provoz na celý den. Problémem není ani víkendová realizace, kdy jsou vaši zaměstnanci doma. 

Poskytují značení podlah, sloupků, nájezdových ramp, schodišť, zábradlí i dalších prvků. 

Pokládka nové podlahy 

Pokud není vaše současná podlaha v dobrém stavu, klidně vám zajistí i její sanaci, případně kompletní opravu. V některých případech se však nedá nic dělat. Někdy je zkrátka lepší položit úplně novou podlahu. Budete si moci vybrat z betonové, lité a designové podlahy na míru. Raději si nechte poradit, jaký typ je pro vás nejvhodnější. 

Společnost J.A.Clean pokládá podlahy do průmyslového, chemického, potravinářského i skladového prostředí. Stejně tak si poradí i s halami s bezpečnostním označením ESD či EX. 

Na webových stránkách pod vloženými odkazy si můžete prohlédnout reference. Na základě fotografií z předchozích projektů zjistíte, jestli zvládnou splnit i vaše požadavky. Přece jen jim svěříte svou milovanou firmu a bezpečnost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kancelář, Tipy k bydlení a jeho autorem je Romana. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.