Jaký dětský koberec pro Vašeho syna?

Blíží se nástup Vašeho dítěte do školky a rádi byste mu tento jeho životní milník zpestřili vybudováním jeho dětského pokoje? Vaše dítě bude nadšeno zejména z pokoje, který bude plný veselých pastelových barev. Právě nábytek i různé doplňky v jeho oblíbených barvách vzbudí ve Vašem dítěti chuť hrát si a rozvíjet jeho psychomotorické dovednosti. Pastelové barvy rozvíjí u dětí radost i fantazii. Mezi doplňky by v dětském pokoj rozhodně neměl chybět ani dětský koberec.

Ten můžete vybrat z nabídkového katalogu společnosti Vopi. Kobercový sortiment zboží firmy Vopi si můžete prohlédnout zde www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/. Zde stejně jako v mnoha jiných internetových prodejnách najdete pestrou škálu celoplošných i kusových koberců. Dětské koberce je vhodné vybírat podle toho, k jakému účelu by měl sloužit. U celoplošných koberců se očekává, že budou pokrývat celou plochu podlahy. Kusové koberce můžete použít jako bytový doplněk, který bude ozdobou dětského pokoje. Vaše děti jistě ocení, budete-li koberec příjemný na omak. U Vás bude pravděpodobně důležitou roli také jednoduchá údržba.

Při výběru dětského koberce myslete i na to, že bude vypadat elegantně, jestliže se barva koberce objeví alespoň v detailu na stěně nebo drobných doplňcích, jako jsou například závěsy či polštáře. Dětský koberec Farma bude chloubou zejména chlapeckého dětského pokoje. S dětským kobercem Farma sklidíte úspěch zejména u dětí, které mají rádi nejrůznější zvířátka. Na tomto koberci převažuje zelená barva, uděláte tedy dobře, když jej sladíte například se zelenými odstíny stěny či boxy na hračky.