Zvěčněte vaši svatbu v podobě obrazu na plátně

Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí v životě každého páru. Vzpomínky na šťastný den, kdy dvě lidské bytosti splynuly v jeden manželský pár, si jistě budete chtít uchovat navždy. Jistě budete mít na svatbě profesionálního fotografa, aby všechny tyto nádherné a emocionální záběry vaší lásky zachytil. Tyto fotografie vyjadřující hloubku vašeho vztahu však nemusí skončit jen ve svatebním albu, které si budete prohlížet o výročích. Můžete tuto vzpomínku učinit neustále živou – tím že fotografii z vašeho svatebního dne proměníte na velký, nádherný foto obraz na plátně, který vám bude vaši svatbu stále připomínat.

obraz na plátně

Proč jsou obrazy na plátně trendem moderní doby?

Foto obrazy na plátně si získávají stále větší oblibu. Důvodem je kromě jejich snadné cenové dostupnosti také řada dalších výhod, které mají oproti běžným fotografiím. Moderní technologie, s jejíž pomocí se provádí tisk na plátno, zajistí dokonalé zobrazení barev – používá se při nich totiž až dvanácti různobarevných inkoustů, s pigmenty odolnými vůči ultrafialovému záření. Barvy obrazu jsou tak jasné, zářivé a vydrží beze změny několik desítek let i déle. Díky textuře speciální bavlněné tkaniny, na níž jsou obrazy vytištěny, získávají vzhled skutečných obrazů z uměleckých galerií. Životnost obrazu i jeho dokonalý vzhled podtrhne také vrchní nátěr speciálním voděodolným lakem, který zajistí ochranu obrazu před poškozením i jeho snadné čištění.

Obraz na plátně vám bude stále připomínat vaše štěstí

Svatba je dnem, kdy jste poprvé vykročili do společného života. Všechny dny jistě nebudou zalité sluncem, ale i když se občas objeví na obloze vašeho vztahu mráček, bude vám svatební obraz stále připomínat horoucí lásku, kterou jste k sobě cítili během prvního novomanželského polibku.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>