Zastřešené bazény – celoroční koupání bez omezení

Vysoké letní teploty vyzývají k návštěvě plovárny, místního rybníka či cestování za azurově čistým mořem. Jestliže si ale chcete užívat koupání v pohodlí domova, třeba na zahradě a klidně po celý rok, vyberte si český bazén světové úrovně s garantovanou kvalitou zpracování, díky němuž můžete zdokonalovat svůj plavecký um. Zastřešení bazénu je pak pomyslnou třešničkou na dortu, která dodává celému bazénu punc luxusu a umožňuje vám trávit chvilky ve vodě, i když venku zuří vánice či vydatně prší.

25 let zkušeností Albistone

Preciznost, sledování aktuálních trendů a práce s nejmodernějšími materiály a technologiemi staví bazény od předního výrobce mezi velmi žádaný sortiment, jenž je doplněn o bazénové příslušenství a bezplatné poradenství zkušených pracovníků. Poctivá práce se odráží v každém bazénu, ať už fóliovém či keramickém. Populární jsou též zahradní bazény z patentovaného materiálu Albistone vhodné pro celkové i částečné zapuštění. Revoluční typ materiálu prošel celou řadou náročných a zátěžových zkoušek a dnes se řadí mezi špičkové produkty s několika klíčovými vlastnostmi.

Tento materiál totiž na slunci nebledne, tudíž se vyznačuje stálobarevností a vysokou odolností proti mechanickému poškození. Skvěle se hodí pro venkovní bazény, neboť je mrazuvzdorný a samozřejmostí je stejně tak jeho zdravotní nezávadnost podložená certifikací. Jestliže se rozhodnete pro bazén Albistone, vaše děti si užijí skákání za maximální bezpečnosti, a dokonce ulevíte životnímu prostředí, protože tento typ materiálu je 100% recyklovatelný. V neposlední řadě stojí za zmínku životnost materiálu až 50 let.

Individuální servis pro náročné klienty

Každý zákazník má svou představu o budoucím bazénovém centru, jenž bude kromě funkčnosti také ozdobou zahrady či vnitřních prostor. V nabídce proto nechybí ani plastové bazény a speciální bazény vypláštěné těžkou a odolnou fólií. Kromě materiálového zpracování vás nadchne výběr tvarů a výjimečnost použitých prvků pro komfort během plavání i dovádění nejmenších. Investice do vysoce propracovaného bazénu se vám zaručeně vrátí nejen dlouholetým používáním, ale též ušetřenými penězi za návštěvy aqua parků, krytých bazénů či vodních středisek.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>