V Praze se bydlí blaze. Ale kde především?

byty v Praze

Co dělat, když vám nevyhovuje stávající bydlení? Není na co čekat, poohlédněte se po nové adrese. Připravili jsme pro vás výběr aktuálních developerských projektů od známého developera FINEP CZ a.s.

Nové byty na Praze 10

Nové byty v Praze 10 jsou jako stvořené pro rodiny s dětmi, aktivní páry i vyznavače pohody. Projekt Hostivař Nad Přehradou sází na kombinaci kvalitně zpracovaného projektu a atraktivní lokality.

V současné době jsou k mání byty ze třetí, čtvrté a poslední páté etapy projektu. Budoucí rezidenti se mohou těšit na vysoký standard bytů, který reflektuje trendy moderního bydlení. Vynikající občanská vybavenost, bohaté množnosti kulturního a sportovního vyžití jsou zárukou spokojeného bydlení po mnoho budoucích let.

 byty v Praze 10

Nové byty na Praze 9

Pokud trávíte většinu volného času sportováním všeho druhu, nepřehlédněte nové byty Praha 9 na Proseku. V blízkém okolí si zahrajete fotbal, tenis a squash, zajezdíte si na koni, na kole a na bruslích. A budete-li chtít, můžete si i zaplavat nebo se svézt na letní bobové dráze.

Prosek patří k nejvyhledávanějším rezidenčním lokalitám, protože nabízí příjemné prostředí s dostatkem zeleně a skvělou dopravní dostupnost do centra díky nové stanici metra C – Střížkov.

 Nové byty Praha 5

Nové byty na Praze 5

Neméně zajímavé jsou byty v Praze 5, které vyrostly ve Stodůlkách. Developerský projekt s názvem Britská čtvrť si okamžitě získal množství příznivců a nyní jsou v prodeji byty z osmé a deváté etapy výstavby.

Bytové domy mají bezbariérové vstupy, moderní výtahy a podzemní garáže hlídané kamerovým systémem. Děti se mohou vyřádit na moderním hřišti a dospělí odpočívat v klidové zóně plné zeleně. Díky plnohodnotné občanské vybavenosti a dobrému spojení s ostatními městskými částmi (vstup do metra je cca minutu chůze) je bydlení v Britské čtvrti velmi komfortní!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *