Ušetřete si výdaje za energii

Levná elektřina

Elektrická energie a plyn dělají náš život komfortnější i zábavnější, proto myslíme na pravidelné platby, které vyžaduje dodavatel energie. Už jste se pozastavovali nad faktem, proč platíte stále více? Věřte, že mnohdy je možné ušetřit. 

Ceny energií na míru

Současná doba se vyznačuje tím, že máte právo rozhodnutí skoro ve všem. Už se k vám donesly zvěsti, že změnou dodavatele energie můžete ušetřit nějaké peníze? Ano, jde o pravdu. Nejde však o menší částky, které by vás nijak nepřiměly udělat změnu, konkrétně můžete uspořit až několik tisíců každý rok. Levný plyn a elektřina patří ke stále vítaným benefitům a o odběry se zajímají nejen jednotlivci, ale hlavně rodiny a velké firmy, kde se jedná o daleko vyšší úspory. V dnešní době si nemusíte nechat nařizovat, kdo bude vaším dodavatelem energie, a pravidelně platit předepsané částky. Je zcela na vás, jestli se rozhodnete pro změnu, či nikoliv. Přestup k jinému dodavateli vám stoprocentně nezabere mnoho času, vše půjde sjednat snadno a rychle. Dodavatelé nabízí různé ceny, takže si lze porovnat současné platby s jinými nabídkami. Levná elektřina ovšem neznamená, že byste se museli spokojit s méně kvalitními službami. Spolehněte se na výborný zákaznický servis a na milý přístup ke každému zákazníkovi a na klidné a rychlé jednání, kdykoliv budete potřebovat.

Snadný přestup k novému dodavateli

Zájem o přestup k novému dodavateli učiníte úplně jednoduše na webových stránkách https://www.epet.cz/, kde stačí vyplnit jednoduchý formulář se základními údaji. Nesmíte vynechat ani základní údaje o vaší aktuální spotřebě na vašem odběrném místě. Na základě vámi poskytnutých údajů vám bude brzy zaslána nabídka na míru společně s návrhem smlouvy. Jakmile ji odsouhlasíte, podepíšete a udělíte plnou moc, proběhne jednání v zastoupení s vaším dosavadním dodavatelem.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>