Trendy v bydlení jsou tady!

Podzim je tady a s ním kromě klesajících teplot také úžasné výprodeje letních a sezónních kousků. Ať už hledáte solitérní nábytek, obývací stěny nebo třeba sestavy do dětského pokojíčku, můžete výrazně ušetřit. Stejně jsou dostupné za velmi atraktivní ceny různé dekorace a bytové doplňky. A pokud nechcete, aby vám unikly aktuální trendy, nakupujte online od předního prodejce! Ten má totiž v nabídce nejen slevy zahradního vybavení a nábytku, ale také nejnovější kolekce nábytku pro pohodové bydlení.

Inspirujte se stylovým domovem

Ať už stojíte před otázkou kompletní rekonstrukce, popřípadě jen hledáte drobný nábytek, jímž vylepšíte stávající interiér, je ověřený internetový obchod skvělým odrazovým můstkem. Kromě inspirativních fotografií, kde jsou sladěné barvy a jednotlivé kusy nábytku, můžete využít i rad a doporučení v online magazínu, jež pracuje s aktuálními tématy. Dozvíte se třeba, jak postupovat při zařizování malých prostor anebo jaké trendy s sebou přináší letošní podzim. Symbolem letošního října a listopadu budou zlaté, oranžové, zelené a rudé tóny promítající se především do doplňků a dekorací. Ozdobte si vstupní dveře do svého bytu nebo na parapety položte barevné květináče. Doma si nezapomeňte zapálit svíčky, a pokud vás baví spíše přírodní dekorace, nabízí se návštěva lesa a vlastní tvorba ozdob.

Jaké tvary a motivy právě frčí?

Určitě si ale podzim nepředstavujte jednotvárně, přední designéři pro letošek zapojili i zcela netradiční motivy. Velmi oblíbené se staly obrázky lapače snů, květinové potisky a zlaté ozdoby. U nich si ale dejte pozor, aby nepůsobily kýčovitým dojmem, naopak z nich s citem udělejte luxusní a elegantní výzdobu, jež perfektně vynikne v kombinaci s krémovými a světlými odstíny. Teď už vám zbývá jen posadit se do oblíbeného křesla a dočíst napínavý román.

Sdílet článek

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy k bydlení se štítky a jeho autorem je Romana. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>