Stop trápení s prodejem nemovitosti

Mnoho lidí, kteří se již stěhovali a prodávali své bydlení, se shoduje na tom, že je snad lepší se nestěhovat, protože papírování okolo, neustálé prohlídky a telefonáty jsou značně omezující v běžném životě. A mají samozřejmě pravdu. Čím lepší inzerát, nemovitost a cena, tím více zájemců se ozve. Během jediného dne to může až několik desítek! Nechcete tyto starosti raději nechat odborníkům?

prodej bytu

Využijte pro prodej svého bytu či rodinného domu nebo chaty férový realitní portál Cincink, za nímž stojí silný partner, Komerční Banka. Realitní portál od Komerčky není realitní kancelář, takže se vůbec nemusíte obávat, že vám budou volat makléři a obtěžovat vás ve volném čase. Je pouze na vás, jaké služby využijete v rámci realitního portálu.

Když potřebujete prodat byt, dům, chatu…

… musíte si nejprve zajistit inzerát. Ten by měl obsahovat velmi detailní a motivující popis a samozřejmě částku, za kterou byste rádi nemovitost prodali. Jestliže si nevíte rady se samotným inzerátem, smíte využít služby textace inzerátu a profi fotografií. Ty budou rozhodně působit násobně lépe, než fotky vytvořené jednoduchým foťákem bez práce se světlem. Textace inzerátu vám garantuje vyzdvihnutí každé přednosti nemovitosti a šikovné popsání menších nedostatků. U starších nemovitostí v původním stavu se vyplatí zaplatit si vizualizaci interiéru, protože tak nabídnete potencionálnímu kupci jasnou představu o moderním bydlení. Až bude profil prodávané nemovitosti hotový, můžete využít inzerát zdarma a vložit jej na realitní portál Cincink.  Prodej bytu se často neobejde bez technické inspekce. Jejím úkolem je prověřit stav nemovitosti a zajistit stavebně – technický stav i náklady na opravu. Rozhodnete-li se sjednat si službu přes férový realitní portál Cincink, výrazně ušetříte a získáte ty nejlepší služby.  

Gratulujeme k úspěšnému prodeji

Když už se dostanete do situace, že si s protistranou plácnete a přemýšlíte, kde seženete narychlo stěhováky, máte prakticky vyhráno. Ještě předtím ale nezapomeňte na klíčové právní služby, kam rozhodně patří úschova peněz a další kontrola smluvních dokumentů. Pozor, prodejem to ještě nekončí. S prodejem nemovitosti souvisí také daň z prodeje nemovitosti. Svěřte její vyřízení do rukou daňového poradce, ten za vás pohlídá termíny a zajistí, že nebudete platit žádné sankce. Díky daňovému poradci můžete výrazně ušetřit a využít různých kliček. Podle odhadů dokonce služba daňového poradce ušetří až čtyři hodiny papírování, které přitom můžete strávit užitečněji.

Zbavte se pocitu, že prodávat a stejně tak nakupovat nemovitosti jsou nepříjemné záležitosti. Naopak, díky profesionálním službám a férovému přístupu realitního portálu Cincink máte jistotu, že vše proběhne v souladu s právem a obě strany budou po uskutečnění transakce spokojené.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>