Správa SVJ v Praze

předseda společenství spoluvlastníků

Od počátku 90. let poskytujeme v PPM, a. s. profesionální služby v oblasti správy bytových a nebytových prostor. Na území Prahy nejčastěji spolupracujeme se sdruženími vlastníků bytových jednotek (SVJ), ale i s jednotlivými majitel různých objektů. Zajišťujeme odborný facility management, kompletní ekonomickou i technickou správu budov a dokážeme také plně nahradit funkci statutárního předsedy SVJ. 

Profesionální správa SVJ v Praze

V současné době spravujeme jen v Praze přes 10 000 bytových jednotek a úzce spolupracujeme s mnoha významnými developerskými partnery. Primárně se soustředíme na kompletní servis pro společenství vlastníků jednotek (SVJ), kterým nabízíme profesionální správu SVJ v Praze a řadu dalších služeb. Zajišťujeme ekonomickou i technickou správu objektů a řídíme úklidové služby nebo údržbu zeleně. Do našich služeb spadá také profesionální ostraha objektů, služby domácího manžela, ale také komfortní pojištění proti škodám až do výše 50 milionů Kč. 

Předseda společenství spoluvlastníků jednotek

Pokud se vaše společenství vlastníků jednotek (SVJ) dlouhodobě potýká s volbou členů výboru nebo náročné funkce předsedy, pak pro vás máme snadné řešení. Námi dosazený předseda společenství spoluvlastníků převezme plnou odpovědnost a postaví se do čela SVJ. Tím docílíme vysoce profesionálního hospodaření, zbavíme vás odpovědnosti za případné škody třetím osobám a vezmeme na sebe psychicky náročnou funkci, která vyžaduje odbornou kvalifikaci a odolnost vůči stresu.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *