Snadné luxování? Jedině s robotickými vysavači

Málokdo má vysávání natolik oblíbené, aby práci s vysavačem považoval za zábavu. Jedná se o rutinní činnost, která se musí udělat, aby bylo v domácnosti čisto. Bohužel času má každý poskrovnu, tudíž pomocník, který mu bude při domácích pracích nápomocný, se opravdu hodí.

Robotičtí pomocníci do domácnosti

Robotické vysavače si získávají stále větší oblibu. Zvládnou samy udělat pravidelnou péči o podlahy i koberce. Při jejich výběru je třeba brát v úvahu, o jaký typ podlahy se budou starat. Jestliže máte doma převážně koberce, kupte si robotický vysavač. Převažuje-li však hladká podlaha jako lino, dlaždice nebo plovoucí podlaha, je lepší robotický mop, který zvládá i mokré čištění. Pak ještě existuje kombinace obou spotřebičů – robotický vysavač s mopem, který zvládá luxování i vytírání.

Značka Xiaomi patří mezi kvalitní výrobce vysavačů

Při výběru značky je vhodné se seznámit s nabídkou obchodů i se zkušenostmi uživatelů. Mezi oblíbené značky patří Xiaomi, která se vedle chytrých telefonů pustila také do výroby robotických vysavačů. Je vidět, že jde s dobou a má přehled o tom, co je v současné době trendem. Tím je pochopitelně snaha o co největší zjednodušení nudných a nutných domácích prací.

Xiaomi Mi Robot Vacuum je představitelem robotického vysavače, který si poradí se špatně dostupnými místy okolo zdí. Sám si umí navrhnout optimální trasu a úklidový režim, aby svou práci odvedl na jedničku. Je natolik chytrý, že si pamatuje i cestu k nabíjecí stanici, kam si sám přijede nabít lithiovou baterii. Jeho ovládání si užije každý, kdo je hračička. K tomu totiž slouží mobilní aplikace Mi Home. V telefonu je také možné vidět průběh vysávání, navíc o všech svých aktivitách vysavač https://www.svetvysavacu.cz/roboticke-vysavace/xiaomi-mi-robot-vacuum/ svého majitele informuje.

Protože robotický vysavač Xiaomi váží pouhých 3,8 kg, velmi dobře se s ním manipuluje nebo přenáší z místnosti do místnosti. Jeho uživatelé jistě ocení i dostupné náhradní příslušenství.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>