Sauny na míru

Sauny na míru

Rádi byste si do domu pořídili saunu? Máte atypické prostory? Zaujaly vás moderní sauny na míru? Jaké možnosti nabízejí?

Sauny na míry značky Saunaproject lze umístit do všech typů prostor, soukromých i komerčních, do domu, na dvorek i zahradu. Saunujte se neomezeně ve vlastním domě doslova v jakoukoliv denní i noční hodinu. Upevníte si zdraví a zbavíte se stresu a únavy. Sauny na míru vyrábíme jako finské sauny, domácí sauny, venkovní sauny i jako sauny kombinované nebo veřejné. 

Individuální sauny na klíč

Sauny na míru jsou stále oblíbenějším artiklem a doplňkem starých i novějších domů. Pokud máte vhodné prostory, dají se vybudovat uvnitř domu, případně za domem nebo na zahradě jako samostatný objekt. U starších domů může být problém najít pro saunu vhodné prostory, ale tady přicházejí na řadu sauny na míru, které lze umístit i do stísněných nebo jinak nevhodných prostor. Nemusíte se obávat, máme za sebou již přes tisíc realizací a pracujeme v každém prostředí. Máme zkušenosti se stísněnými prostory i úzkými schodišti.

Pouze ruční výroba

Naše sauny na míru vyrábíme výhradně v České republice a pouze klasickou ruční výrobou. Pod ruku nám tak přijde každičký kousek dřeva, který je pro stavbu sauny potřeba a máme tak pod kontrolou celý proces výstavby až po montáž na místě, kterou realizují stejní zaměstnanci, kteří saunu vyrábí. Můžeme tak klientovi zaručit maximální kvalitu provedení od A do Z a vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Výhody pro zdraví

Jaké jsou zdravotní důvody pořízení sauny na míru? Především se vám při saunování začnou vyplavovat toxíny z těla a zlepší celková termoregulace organismu. Také se více prokrvují končetiny, pokožka a orgány. Do těla se začíná uvolňovat endorfin – tzv. hormon štěstí, který má za důsledek rychlé uvolnění od stresu a pocit štěstí. Zlepší se vám také nálada a utlumí deprese i jiné bolesti.

Prvotřídní dřevo i servis

Naše sauny na míru vyrábíme pouze ze 100% kvalitního dřeva, která opracováváme výhradně ručně. Jaké druhy dřevin si u nás můžete vybrat? Používáme například kanadskou borovici pro výrobu sauny Eelange, olši pro saunu Flachat, osiku pro saunu Cuvier nebo skandinávský smrk pro domácí saunu Ampere. Zdaleka nejoblíbenějším dřevem je však cedr, který je charakteristický svou silnou vůní. Ten využíváme při výrobě exkluzivní sauny Lavoisier. Tyto druhy dřevin lze také velmi dobře kombinovat mezi sebou a s dalšími saunovými doplňky. Můžeme tak navrhnout zcela originální sauny na míru přesně podle potřeb nebo vkusu zákazníka. Samozřejmostí je také zákaznický servis pro případ nečekané poruchy.

Nadchla vás představa moderní sauny na míru? Chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás a ptejte se na cokoliv? Rádi vám poradíme a pomůžeme navrhnout saunu přesně pro vás.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *