Samolepky na zeď jsou ozdobou mnoha moderních bytů

samolepky na zeď

Proč si pořizovat drahé a neforemné obrazy s těžkými dřevěnými rámy? V dnešní době jsou tu jiné možnosti, které působí vzdušněji a udělají spoustu parády. Kromě moderních obrazů bez rámu lze na tomto místě jistě jmenovat i samolepky na zeď. Ty jsou vhodné do dětských pokojů i klasických obýváků, kde na stěně mohou vydržet opravdu hezkou řádku let…

Nanést samolepku je velmi snadné, návod dostanete samozřejmě také

Fantazie naprosto bez hranic, originální samolepky na zeď jsou vyrobeny z vinylové nebo samolepicí papírové folie, která odolá nejen zubu času. Cíl je jediný, vybrat si správný vzor, který u vás doma bude skvěle zapadat do interiéru – a nutno podotknout, že to není vždy jednoduché. V dětském pokoji jistě převáží barvy a hravé motivy nebo přímo pohádkové postavy, v obývácích jsou moderní motivační citáty psané černou tuší. Zvířata, životní moudra, ale i roztomilé komiksové postavičky, které potěší každé dítě. Možností jsou tisíce, stačí si jen vybrat takovou, která:

  • Velikostně zapadne. Do malé místnosti určitě nepůjde vměstnat dlouhý stylizovaný nápis nebo obrovského slona. Měřit, měřit, a ještě jednou měřit – to je velmi důležité!
  • Volte vhodně i barvy, musí být pečlivě sladěny se nábytkem v místnosti nebo dalšími doplňky. Bez ideální barevné kompozice se nebudete v místnosti cítit tak útulně, to je známý fakt!
  • Nálepky je možné odlepit pouze jednou, pak je hned musíte dát na zeď. Reparát už není možný, proto si dobře rozmyslete, kam vlastně samolepka půjde – obývák nebo předsíň? Pod hodiny, nad ně?

Dekorace patří i do kanceláří, i když je pravda, že zde se hodí spíše decentnější kousky a křiklavé barvy by mohly rušit soustředění na práci. Buď, jak buď, jde o trend poslední doby, samolepkám se prostě nevyhnete!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *