S realitní kanceláří je prodej nebo koupě nemovitosti jednodušší

Mít domov je tou nejzákladnější podmínkou spokojeného žití. Získat ho však nebývá jednoduché. Buď si lze byt či dům pronajmout, nebo se pustit do vyřizování hypotéky a nemovitost si koupit. V každém případě je většinou zapotřebí součinnost realitní kanceláře, která byty a domy Praha 5 nabízí.

nemovitosti Praha 5

Pohodlné bydlení 

Praha je snem mnoha lidí, kteří propadli kouzlu bydlení ve velkoměstě. Máte-li rádi vše po ruce, není lepší volby než žít právě tady. Příjemná dojezdová vzdálenost, občanská vybavenost, možnosti kulturního i sportovního vyžití dělají život příjemnějším. Obchody jsou na každém rohu a městská hromadná doprava vás zaveze, kam potřebuje, bez zbytečného čekání, protože spoje jezdí prakticky každou chvíli. 

Reality Praha 5

Realitní kancelář Praha 5 se specializuje na nabídku nemovitostí právě z této oblasti. Byty Praha 5, domy a vily i nebytové prostory v Košířích, Radlicích, Hlubočepích, na Smíchově i jinde v Praze je možné si prostřednictvím realitky vybrat i prohlédnout a následně se rozhodnout, jestli vám vyhovují natolik, že si je koupíte nebo pronajmete. 

Prodej domu Praha 5

Nebo se můžete rozhodnout využít služeb realitní kanceláře při prodeji své nemovitosti, protože je to mnohem jednodušší. Realitka vám vypracuje odhad prodejnosti certifikovaným odhadcem nemovitostí. Také se postará o to, aby vaše nemovitost zaujala případné kupce. Její prostory připraví na focení profesionální fotografem, případně prostory vyklidí, vypracuje 3D plánek, který při prodeji bytu Praha 5 pomáhá nerozhodným zájemcům. Realitní kancelář se také postará o prezentaci vaší nemovitosti na Praze 5 ve vyhledávaných realitních serverech nejen v České republice, ale také v celosvětových. Pochopitelně, že lze využít i jiné marketingové nástroje k prezentaci vaší nemovitosti – například letáků nebo plachet.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>