Rohová kuchyň se skvěle hodí do malých prostor

Stojí před vámi rekonstrukce kuchyně a vy zvažujete, jaký typ kuchyňské linky zvolit? Lámete si hlavu s rozvržením skříněk? Pokud máte menší panelákový byt se skromnější kuchyní, osloví vás rohová kuchyňská linka. Nabízí totiž několik předností, jimž se jiná varianta kuchyně nevyrovná. Nezapomínejte, že byť je kuchyňská linka malá, musí splnit vaše požadavky na funkčnost. Svěřte se do rukou odborníků a uvidíte, že luxusní a atraktivní návrh kuchyně lze připravit i pro malé místnosti, eventuálně střední prostory, kam se právě rohová kuchyň báječně hodí.

Využití rohu i přirozený předěl místností

Vaše nová rohová kuchyňská linka bude skvěle sloužit jako přirozený předěl místností, právě díky využitému rohu a pokračování na další stěně. Automaticky tak budete mít více pracovní plochy i odkládacího místa na potraviny při vaření. Důležité je rozvržení zapuštění dřezu, případně též myčky, trouby a varné desky. Stejně tak je rozhodující okno v místnosti, řešený odpad a zásuvky. I když v menší kuchyni nedocílíte ostrůvku, který je mimochodem jedničkou v atraktivitě, stále máte možnost vytvořit dokonalé místo pro vaše vaření i scházení se celé rodiny. Při volbě skříněk vsaďte na praktičnost a funkčnost, ta je při vaření klíčová a zajistí vám, že vše budete mít po ruce. Rohový díl slibuje další potřebné místo, schováte sem třeba pánve či hrnce i méně často používané kuchyňské vybavení. Díky moderním vnitřním systémům a nástavcům budete mít vše seřazeno bez zbytečného chaosu.

Kdo nemá cit pro detail, ocení profesionální poradenství

Existují milovníci barev, designu i kreativci, kteří už teď svou novou kuchyň vidí, aniž by byla zobrazena na papíře. Jenže se najdou i lidé bez nápadu vyžadující pomoc odborníků. Nejen s návrhem kuchyně vám pomůže známá firma Gabon. Ta vám dokáže pomoci též s dopravou i samotnou montáží. U návrhu čekejte zajímavé nápady i na doplňky, s nimiž vám půjde vaření i pečení pěkně od ruky.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>