Rezidence Eliška

Na okraji širšího centra Prahy vyrostla rezidence Eliška, která je zasazena do samotného srdce Vysočan, nejrychleji se rozvíjející pražské čtvrti. Rezidence Eliška slibuje komfortní bydlení a není předurčena pouze bohaté klientele, o čemž vás přesvědčí samotný ceník bytových jednotek. Projekt byl připravován šest let a nyní sklízí zasloužený úspěch.

O klid a bezpečí se v rezidenci Eliška postará recepce, která je v provozu 24 hodin denně. Pro zkvalitnění služeb jsou všechny pokoje v rezidenci propojeny přímo s recepcí. V případě zdravotních či jiných problémů se tak můžete rychle obrátit na pracovníka recepce. V přízemí domu byla vybudována kavárna s terasou, která vybízí k příjemnému posezení v odpoledních i večerních hodinách. Chcete-li si udržet štíhlou linii, zajdete si i do zdejšího fitness centra. A to je jen krátký výčet služeb, které vám jsou v rezidenci Eliška nabídnuty.

Rezidence Eliška nabízí byty o dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, mezonet a penthouse. Cena jednotlivých bytů je závislá nejen na zvolené dispozici, ale také na rozloze samotného bytu. Ceny jsou přátelské a hlavně jsou fixní. Znamená to, že po uzavření smlouvy zaplatíte pouze tu částku, která je uvedena ve smlouvě, a to bez ohledu na vývoj sazby DPH.

rezidence

Ideální poloha a perfektní vybavení

V současné době jsou nové byty ve Vysočanech velmi vyhledávané. A není se čemu divit, protože Praha je kulturní a finanční centrum, které nabízí pestrou škálu pracovních příležitostí a bohatý noční život. Nové byty v Praze hledají nejen mladé páry, ale také rodiny s dětmi. A právě rezidence Eliška může nabídnout ideální podmínky pro oba typy klientů.

Mezi hlavní přednosti lokality, do které je rezidence Eliška zasazena, patří ideální dopravní spojení. Jen pět minut pěšky od domu se nachází dvě stanice metra – Českomoravská a Vysočanská. Lokalitou je propletena také hustá síť tramvajových a autobusových linek a nechybí zde ani železniční nádraží. Tato městská část Prahy nabízí obyvatelům i kompletní služby, a to od nemocnice, přes školy, až po nákupní střediska.

Na své si přijdou také milovníci sportu a aktivního odpočinku, kteří mohou navštívit již jednou zmíněné fitness centrum přímo v objektu. V okolí se pak nachází celá řada cyklostezek, sportoviště a nechybí ani zelená plocha, která láká na dlouhé procházky na čerstvém vzduchu.

Vysočany –nejvyhledávanější místo

Pod názvem „Eliška“ se skrývá bytový objekt disponující 25ti patry. Výstavba tohoto projektu byla zahájena dne 26. září 2011 v Praze 9 – Vysočanech. Jedná se o nejvyhledávanější místo pro developerské projekty. Cílem developera při výstavbě Elišky bylo nabídnout obyvatelům komfortní bydlení, neopakovatelný výhled na Prahu a všechny potřebné služby na jednom místě. A to se developerovi skutečně povedlo.

Pokud chcete mít přehled o všech developerských projektech v Praze, doporučujeme server ziprealty.cz.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>