Rekonstrukce střechy s profesionálním přístupem

střechy

Vlastníci starších domů, garáží a jiných budov musí počítat s tím, že když jim jednou začne zatékat nebo hodně foukat dovnitř, může jít o problémy se střechou. Čas to vyřeší pouze zhoršením stavu. Rekonstrukční práce raději přenechte profesionálům, kteří vyřeší situaci rychle a odborně.

Střecha jako nová

Dobrých rad není nikdy dost, proto je neodmítejte ani v praktických věcech. Snad máte představu, kolik maximálně investujete do střechy, aby vše vydrželo ještě pár let, ale zamyslete se nad tím, jestli se nevyplatí raději pořádná rekonstrukce střechy a mnoho dalších roků bez starostí. Stačí si objednat firmu, která zhodnotí momentální stav střechy, krovů a latí. Spočítá se a zjistí, jestli starý krov unese nový typ krytiny. Mění se střešní latě, ale rovněž lze zajistit i obnovu celé konstrukce. Pokud se zhotovují ze dřeva, nesmí chybět její chemické ošetření proti škůdcům a chorobám.

Opravená střecha se zárukou kvality

Neustále se měnící počasí dává střechám dost zabrat. Jejich životnost se odvíjí podle mnoha faktorů, ale nejvíce záleží na pečlivé práci a na použití kvalitního materiálu. Střechy Praha zaručují kvalitu mnohými obdrženými certifikáty od významných firem. Na vaše přání se provede 3D vizualizace pomocí špičkového softwaru. Oprava střechy podle schváleného návrhu začne na dřevoobráběcí lince, kde se zhotoví krov moderními stroji. Na pokrývání se používají nejrůznější materiály, nejčastěji se jedná o klasické pálené tašky, dále o betonové krytiny, trapézové plechy, asfaltové šindele nebo vláknocementové materiály s vysokou odolností. Nezapomíná se ani na správnou tepelnou izolaci, na nejvhodnější střešní okna, okapy a solární panely. Pochopitelně se během rekonstrukčních prací vše zajistí tak, aby se nečekaně neuvolnily žádné nahrazované části. Správný postup se volí podle charakteru samotné stavby.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *