Realitní kancelář vám pomůže s prodejem nemovitosti

Člověk se k velkým změnám odhodlává dost dlouho, ale když přijdou, potřebuje najednou vyřídit tolik formalit, že neví kam dříve skočit. Příkladem je prodeje nemovitostí. S rychlým průběhem vám pomohou služby nabízené realitní kanceláří.

Makléřky se zaměřením na reality Praha 6

Ženy mají dáno se pečlivě starat nejen o své blízké, jinak tomu není ani v případě klientů. Jako tým profesionálních makléřek vám dovedou zprostředkovat prodej domu Praha 6, ale také bytu, vily, pozemku, nebytového prostoru a jiných druhů nemovitostí. Ujmou se vašich požadavků empaticky, prakticky a nevynechají tolik potřebný lidský přístup. Na webových stránkách si můžete rovnou vybrat jednu z makléřek a kontaktovat ji telefonem nebo emailem. Všechny znají nemovitosti Praha 6 velice dobře, maximálně se vyznají v této lokalitě. Šestka již zrealizovala více než tisícovku transakcí, lze se na ni naprosto spolehnout.

Jak se prodávají domy a byty Praha 6?

Realitní kancelář Praha 6 již mnohokrát absolvovala zaručený postup, aby všechny prodeje proběhly co nejlépe a rychle. Prodej bytu Praha 6 odstartuje analýza a stanovení reálné tržní ceny. Pokračuje se návrhem nejvhodnější formy prodeje, aby se dosáhlo nejvyšší možné ceny. Například se zacílí inzerce, provede se marketing na míru, přímo se osloví zájemci z vlastní databáze nebo dojde k aukci, když se objeví více zájemců. Nemovitost projde přípravou k prodeji. Nebudou chybět profesionální fotografie, 2D nebo 3D půdorysy, natočení videoprohlídky apod. Předem prověření zájemci mohou přijít na prohlídku. Byty a domy Praha 6 nepatří nikdy k nejlevnějším, proto je kupujícím v případě zájmu zprostředkována hypotéka na míru. Nechybí ani obstarání právního servisu včetně úschovy kupní ceny v bezpečí. Dále znaleckého posudku, nezbytné dokumentace a můžete se nechat zastoupit i při komunikaci s úřady.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>