Připravte si kávu jako od italských baristů vaším nově servisovaným kávovarem

Způsobů přípravy kávy je celá řada. Italové nedají dopustit na svůj vynález, espresso, které je základem pro přípravu dalších druhů káv. Jak na to? 

Vychutnejte si zas a znova svou oblíbenou kávu

Existuje mnoho druhů kávy, ale všechny vycházejí z jediné. Espressa. Není divu, že jsou Italové na svůj vynález tak pyšní. Pro jeho přípravu je však potřeba kvalitní automatický kávovar. Toužíte po vlastním kávovaru, ale nechcete investovat do drahých přístrojů? Podívejte se na naši nabídku repasovaných a zánovních kávovarů s roční zárukou za výhodné ceny.

Už žádné kompromisy – kvalitní kávovar je základ!

Chcete si delikátní kávu připravit v pohodlí domova kdykoliv během dne? V tom případě se bez kvalitního kávovaru neobejdete. Pokud máte doma model, který již není v záruce, doporučujeme provést pravidelný servis kávovarů DeLonghi. Kouzlo přípravy kvalitní chutné kávy totiž spočívá v hrubosti mletí, správné teplotě i v tlaku, a to zaručí jen správně seřízený kávovar. 

Dokonalá káva stiskem jednoho tlačítka: rozmazlete své chuťové buňky 

About Coffee! Aby vaše káva chutnala tak jako z nového přístroje, dopřejte svému kávovaru pravidelný servis. Zavolejte si o opravu kávovaru do naší pobočky. V dohodnutý čas si váš kávovar v Plzni a okolí zdarma vyzvedne náš kurýr, který jej předá technikovi na diagnostiku. Obratem vás budeme informovat o jeho stavu, včetně ceny za opravu. Záleží na vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo vám jej v původním stavu vrátíme zpět. Kávovary zpravidla opravujeme do 3 dnů. A co zahrnuje servis? Kromě běžné údržby i výměnu těsnění, seřízení všech komponentů, čištění, odvápnění, tlakovou zkoušku a další úkony. Pravidelně servisovaný kávovar vám poslouží dlouhé roky a předejde se případným velkým závadám.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kuchyně a jeho autorem je Romana. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.