Přepravky ulehčí vaši práci. Vyberte si tu správnou!

Podnikáte a je vaším každodenním chlebem přeprava a přemisťování zboží či jiných komponentů? V tom případě se jistě neobejdete bez pořádných a profesionálních přepravek. Tak jako u každého jiného zboží, i přepravky můžete koupit nekvalitní a manipulace s nimi se může stát pěknou otravou. Nekupovat to nejlevnější na trhu se zkrátka vyplatí dneska opravdu u všeho. Než se pustíte do nákupu přepravky, přečtěte si něco o druzích, v nichž se nabízí. Není totiž přepravka jako přepravka!

Přepravky se rozdělují podle toho, co v nich přemisťujete

Ano, možná se divíte, ale rozhodně jinak vypadají přepravky například na maso, ovoce a zeleninu nebo na pečivo. Ty na maso se vyznačují tím, že mají plné stěny i dno. Přepravky na zeleninu jsou naopak hodně prodyšné a někde mezi tím byste našli přepravky na pečivo. Většinou mají plné dno a děravé stěny. Znáte je všichni z pekárny.

Výhody skládacích přepravek

Skvělé jsou skládací přepravky mající tu výhodu, že jsou stohovatelné, tudíž šetří místo. Další jejich výhodou je jejich široké využití a nízká váha. Existují i kónické stohovací a zasouvatelné přepravky doplněné víkem. Zajistí tak komfortní a bezpečnou přepravu téměř čehokoliv. Jediná nevýhoda? Snad jen to, že váží o něco víc.

Atypické přepravky na tekutiny a kovové bedny do skladu

Mezi přepravky, které by se vám také mohly hodit, patří plastová vědra, koše a sudy. Snadno v nich přemístíte tekutiny a jejich hlavní výhodou je opět nízká váha.

Vedle různého přemisťování zboží často při podnikání potřebujete jen nějak elegantně uskladnit těžký materiál v regálu. V tom případě využijete kovové bedny nejvíce využívané ve strojírenském průmyslu či kovovýrobě. Mohou být rovné nebo zkosené, s víkem či bez.

A víte, co je ještě jedna výhoda profesionálních přepravek? Že si zároveň můžete koupit i s nimi kompatibilní vozík. Snadno a bez námahy tak na kolečkách dopravíte plné bedny přímo k vozu!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>