Pražáci jsou nároční ve vaření, a tak kupují titanové nádobí

Titanové nádobí je vysoce kvalitní a naplní očekávání i nejnáročnější klientely. Jakmile jednou titanové nádobí ve své kuchyni vyzkoušíte, už jiné chtít nebudete. Jídlo, které uvaříte v titanovém hrnci či na pánvi, si zachová své výživné hodnoty, chuť a také svou barvu. Navíc vám vaření už nezabere tolik času. Pořídit si můžete do své kuchyně i titanové parní sestavy, které se stanou nenahraditelným pomocníkem při vaření. Podívejme se tedy na výhody, které titanové nádobí ukrývá.

Titanové nádobí zachová jídlu chuť

V páře můžete jednoduše připravit chutnou zeleninu, která neztratí své vitamíny, ani barvu. Dále vám titanové nádobí dokonale připraví maso, rybu či přílohy. Na vaření budete potřebovat mnohem méně času, a tak už nemusíte ani v neděli vstávat dříve, abyste uvařili pro celou svou rodinu. Vaše rodina si ráda zvykne na zdravější a chutnější jídlo. Do kuchyně je titanové nádobí vhodnou volbou.

Nádobí je velmi odolné vůči oděru, a tak zajišťuje nepřilnavost pokrmů. Nemusíte tedy použít žádný tuk a jídlo se vám ani přesto nepřipálí. Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Díky rozvodu tepla po celém nádobí se příprava jídla urychlí a navíc budete šetřit energii.

Titanová pánev WOK na asijské pokrmy

Velmi oblíbené jsou titanové pánve WOK, které jsou zajímavé nejen svým tvarem, ale také velikostí. Do kuchyně tyto pánve určitě patří. Titanová pánev WOK vám poslouží k přípravě asijských specialit, jako je kung-pao či smažené nudle. Dokonce můžete v pánvi dělat různé omáčky, masa, zeleninu a mnoho dalšího. Pánev nemusíte vytírat tukem, což jen vašemu jídlu prospěje.

Titanové pánve WOK jsou vyráběny také s poklicemi, díky nimž máte nad svým jídlem neustálou kontrolu. Navíc se nemusíte bát poprskání sporáku. Jednou z výhod je velikost pánve. Hravě v ní připravíte jídlo pro čtyři osoby.

Technologie výroby

V titanovém hrnci můžete připravit skvělý oběd díky technologii výroby. Titanový hrnec je vyroben z kvalitních slitin hliníku a v kuchyni tak můžete mít nádobí, které bude odolné vůči oděru. Titanový hrnec dokonale rozvádí teplo, a tak je vaření rychlejší a levnější. Dokonce můžete použít parní sestavy, díky nimž je příprava jídla efektivnější.