Pozemky pro vaše nové bydlení v Poděbradech

Hlavní město je velkým lákadlem pro všechny činorodé lidi, kteří zde najdou uplatnění v mnoha oborech. Může váš však odradit bydlení v tomto hodně rušném městě. V tomto případě jistě najdete řešení, když se budete zajímat o stavební pozemky blízko Prahy.

V srdci lázeňského města

Lázeňské město Poděbrady vás naláká nejen procházkami po kolonádě, ale jistě i svou poklidnou atmosférou během celého roku. Obdivovat tady lze výzdobu parku, fontánu, sochy, ale také historické objekty. Pozemky ke stavbě střední Čechy mají tu výhodu, že získáte atraktivní lokalitu s neproblémovým dojezdem do Prahy. Volné pozemky Poděbrady budou plně připravené od září 2019, ale již nyní se podívejte na seznam k dispozici. Na webu máte uvedeny všechny potřebné údaje, hlavně výměru a cenu, za jakou získáte místo pro svůj nový domov.

Ideální volba pro milovníky přírody

V srdci Polabské nížiny najdete mnoho příležitostí ke sportovnímu a kulturnímu vyžití. Nechybí potřebná občanská vybavenost, malebné centrum, nejrůznější možnosti a výlety do přírody v nejbližším okolí. Vyzkoušejte také atraktivní výlet lodí. Stavební pozemky Poděbrady jsou plně zasíťované a již připravené ke stavbám nemovitostí. Unikátní nabídka je k dispozici v lokalitě Koutecká, kde se prodeje uskutečňují pomocí zkušených odborníků s dlouholetou praxí v oboru výstavby rodinných domů po celé republice. Jde o ideální místo pro rodiny. Během druhé etapy projektu se představí pětačtyřicet plně zasíťovaných pozemků, kde lze ihned začít stavět. Místo dokonale navazuje na zástavbu v okolí. Vše naleznete v severní části města, kde je klidné prostředí. Několik minut chůze postačí k tomu, abyste se dostali na poděbradské nádraží, kde rovněž začíná lázeňská kolonáda. Do dvaceti minut se ocitnete na náměstí a můžete jít dál podél řeky Labe.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>