Potěšte zaměstnance, myslete na vybavení kanceláří

Chcete-li docílit maximální výkonnosti zaměstnanců, zaměřte se nejen na obsah jejich práce, ale především pak na prostory, v nichž pracují. Důležité je totiž okolí a pohodlí na židlích, popřípadě dostatek skříněk a kancelářského vybavení. Základem každé dobré kanceláře je špičková židle a odpovídající stůl. U kancelářské židle je nutné zvážit, jak často na ní zaměstnanec bude sedět, k čemu bude využívána, jestli je určena pouze pro jednoho člověka anebo se na ni bude střídat více pracovníků. Je to neuvěřitelné, ale i toto hraje velkou roli při výběru kancelářského vybavení, židle nevyjímaje.

konferenční židle

Barevné možnosti i funkce navíc

Nezáleží, vybíráte-li právě židle a křesla pro zaměstnance či svého studenta. Vždy chcete, aby byly i dětské židle maximálně pohodlné a nastavitelné, takzvaně aby rostly s vaším dítětem. Stejné je to i s dospělými pracovníky, protože pokud chcete uchovat jednotný styl a design prostor, musíte najít kompromis vyhovující všem. Zvláště v otevřených kancelářích, kde je důležité zachovávat jednolitost. Velmi oblíbené jsou barevně řešené židle s nastavitelným sedákem i polohovací zádovou a hlavovou opěrkou. Tyto židle sice stojí více peněz než klasická konferenční židle, zajistí vám ale pohodlné sezení i po deseti hodinách práce. Někomu vyhovují opěrky rukou, jiní je s radostí demontují, proto by měla vybraná židle nabízet obě varianty řešení. Stejně tak záleží pouze na vás, zda dáte přednost vysoce kvalitním koženým křeslům, čalouněným židlím do kanceláře či snad sáhnete po variantě se síťováním pro prodyšný pocit během parných dní.

Ve stejném duchu do zasedačky

Společné zasedací prostory musí budit dojem sounáležitosti a komfortu. Prim hrají barvy, proto se nebojte sáhnout i po barevných jednacích židlích. Pak se můžete rozhodnout, doladíte-li konferenčními židlemi bez opěrek jídelní stoly anebo zvolíte luxusní řešení s polohováním. Od nynějška budou pro vaše zaměstnance porady příjemným zpestřením, protože jim odpadnou bolesti zad, krční páteře a stejně tak hlavy. A přitom stačí jen vyměnit židle!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>