Pánové, jste připraveni? Rok 2021 bude ve znamení extravagance

Nejen dámy, ale i pánové, kteří se rádi inspirují trendy, jistě ocení malý náhled do světa módy, který nám prozradí, co bude nejvíce in v roce 2021. Koneckonců pro inspiraci nemusíme chodit příliš daleko. Pánská móda se totiž letos od té dámské v lecčem inspirovala. Mnohem více než v minulých letech dostává prostor unisex oblečení – tedy takové prvky, jež jsou dámskému i pánskému stylu společné. Týká se to zejména oversized velikostí oblečení, ale nejen jich. Pro obě pohlaví jednohlasně platí, že rok 2021 bude v módě především odvážný a bláznivý. Dominovat mu budou neonové barvy, ale i květinové a zvířecí vzory a obecně návrat do 70. let.

Od květinových potisků v roce 2021 neočekávejte žádný retro havajský styl. Vzory budou propracované a moderní a nenajdete je jen na košilích, jak jste byli dosud zvyklí,. Skutečně cool budou pánské květované kalhoty i bundy. Pokud vás květiny nechávají klidnými a přeci jen byste je přenechali dámám, zaměřte se alespoň na geometrické vzory. I ty budou trendy, a to v nejrůznějších barevných kreacích. Obecně platí, že na co bláznivější kontrasty v tomto roce vsadíte, tím stylovější budete. Prim budou hrát barvy duhy, neonu a veškeré divoké a extravagantní kombinace. V barvách neonu zazáří zelená, růžová i trendy fialová či modrá.  Velmi dobře bude vypadat se zdánlivě usedlou černou. Bude se zkrátka hodně experimentovat s barvami, s barevnými kontrasty i se vzory. Jako na velké bláznivé party.

Staronové střihy

Více než v minulých letech se bude prosazovat street styl a spolu s ním pohodlné oversized oblečení. Vše musí být velké – trička, kalhoty i mikiny. A nezůstane jen u nich. Do módy se vracejí i maxi obleky a obrovské, nadrozměrné široké kalhoty – zkrátka pravý opak stávajících SlimFit kousků. Navíc, věřte nebo ne, budou tyto obleky nejvíce in v pastelových barvách napříč spektrem. Troufnete si na takovou extravaganci?

Stejně jako v letech sedmdesátých a osmdesátých budou hitem nejrůznější řemínky, kapsičky a šňůrky. Najdeme je například na kalhotách, ale i na ikonických krátkých bundách do pasu, které jsou známé jako bomberky. Vedle nich se na scéně znovu objeví i svetrové vesty, nikoli však v retro stylu, ale ve výrazných a nápaditých variacích.

Mačkavé materiály, kůže i nylon

Zejména v létě bude materiálům dominovat bavlna a len. V obou případech jde o velmi mačkavý materiál, což ale letos nebude na škodu. Pomačkaný vzhled totiž bude velmi efektní. Vypadá to tedy, že nenáviděnému žehlení je konec. Čím zmačkanější, tím lepší.

Kde jsou zvířecí vzory, tam musí být samozřejmě kůže. Nebo alespoň koženka. Tento materiál letos slibuje mnohá překvapení, zejména co se týká barevnosti. Na výsluní se znovu podívá také zapovězený nylon. Řeklo se sedmdesátá léta? Pak tedy se vším všudy. A co více charakterizuje toto období než právě onen „umělohmotný“ materiál?

Pánové, vsaďte na módní doplňky

Jmenujme alespoň některé, s nimiž letos rozhodně nešlápnete vedle. Kšiltovky, opasky, ale i odvážné obaly na telefon, sluchátka či šňůrky na klíče. To všechno se bude nosit, to všechno bude hrát všemi barvami. Pokud ale chcete jít opravdu maximálně s dobou, neměla by vám chybět nefalšovaná retro ledvinka. Ledvinky prostě frčí. A jsou navíc velmi praktické. V koženém provedení si dokonce najdou svoje místo i u business oblečení. Dejte jim šanci, i když jsou bláznivé.

Preferujete-li přeci jen jiný typ zavazadla, velmi trendy letos budou i crossbody tašky. Nenechte se mýlit. Ty nepatří zdaleka jen do ženského šatníku. Moderní budou v klasickém pánském stylu – v různých barevných provedeních, s potiskem i bez potisku. Záleží jen na vás, na co si troufnete.

Tak co, těšíte se? Nejnovější trendy pro rok 2021 můžete už teď vybírat na eshopech, například v obchod Bolf, jenž je oblíbený zejména pro svůj neuvěřitelně široký výběr.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>