Nové developerské projekty Praha

Developerské projekty Praha

Praha patří mezi nejžádanější lokality v České republice, neboť nabízí obrovský obchodní potenciál a zároveň kvalitní zázemí pro život. Rozhodnete-li se zakotvit právě v tomto stověžatém městě, vyplatí se sledovat nabídky nových bytových jednotek, které splňují požadavky na styl, design i funkčnost. Přesně takové projekty otevřela developerská společnost Metrostav Development a nabízí dva velmi atraktivní projekty s novými byty a ateliéry.

Bydlení v Praze Žižkov

Aktuálně vyrostou nové byty Praha Na Vackově. Jedná se o jedinečný projekt podél ulice Malešická a nabídne bydlení ve 342 bytech a ateliérech. Součástí je též 5 nebytových prostor, sklepní kóje i garážová stání. Architekti stáli před obrovskou výzvou, ale dokonale vystihli myšlenku celého projektu a nechali vzniknout pěti moderním a vzdušným objektům v atraktivní lokalitě Praha 3. Díky dispozičnímu řešení v rozmezí 1+kk až 5+kk nabídnout nové byty prostor pro domov mladým párům, rodinám s děti, starším ročníkům i zaměstnaným podnikatelům, kteří hledají útočiště před ruchem velkoměsta. Novostavby Praha jsou zasazeny do míst, kde je v dosahu veškerá občanská vybavenost, sportovní i kulturní vyžití i možnost relaxovat v přírodě.

Rezidence Hadovitá

Projekt Rezidence Hadovitá nabízí už pouze 8 bytů, přičemž čtyři z nich jsou vedeny jako ateliér. Lákavá lokalita Praha 4 – Michle je cílem všech věkových skupin. V projektu jsou zakomponovány byty s předzahrádkami, balkony i lodžiemi a některé byty jsou dokonce vybaveny prostornou terasou. Vzhledem k tomu, že rezidence vzniká ve svažitém terénu, je stavba opravdu jedinečná a pojata zcela originálně. Přesto si zachovává svůj původní záměr, tedy sounáležitost s přírodou a ruchem města, které je coby kamenem dohodil. Hrubá stavba projektu byla dokončena v létě 2018. Vzdušné byty si můžete následně doladit k obrazu svému, ponechat jejich přirozenou, vzdušnou konstrukci, popřípadě opatřit barvami a vlastním stylem.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *