Nastartujte kariéru v realitách

práce realitního makléře

Hledáte kreativní práci, při níž se budete moci realizovat? Toužíte po stabilním zaměstnání plném nových výzev? Pak zapomeňte na nudnou práci v kanceláři, ve výrobě nebo směnném provozu a začněte pilovat své dovednosti jako realitní makléř! Povolání je jako stvořené pro komunikativní nadšence, kteří si chtějí sami určovat pracovní dobu a raději než v kanceláři plní lidem jejich sny o novém bydlení!

Jak vypadá den realitního makléře?

Práce realitního makléře je velmi pestrá, zajímavá a každý den jiná. Většinu času tráví realitní makléř v terénu, kde se setkává se zájemci o pronájem bytu, s lidmi chtějícími prodat svou nemovitost a pomáhá jim řešit jejich životní situace. Jak si realitní makléř práce naplánuje, je pouze na něm. On sám je totiž svým šéfem a z velké části si zodpovídá za výši výdělku nebo portfolio spokojených klientů. V každém případě jsou cílem reálné výsledky a vždy jedinečný životní příběh každého zákazníka.  Ten, kdo má rád atraktivní peníze, jistě ocení možnost vydělat si velmi slušné peníze a užívat si přitom volnou pracovní dobu i vlastní projekty. Plat realitního makléře se může klidně vyšplhat ke statisícům a primárně záleží pouze na aktivitě samotného pracovníka.

Pracujte v realitách

Že má realitní makléř plat hodnocený dle svého úsilí, je obecně známý fakt. Dalo by se s naprostou jistotou konstatovat, že platové možnosti realitního makléře nejsou limitovány. Jestliže vás také láká podnikání v realitách, sledujte aktuální nabídku volných pozic v této oblasti u přední realitní společnosti, která vám poskytne stabilní zázemí a prostor pro profesní rozvoj. Velké možnosti čekají na komunikativní pracovníky s dávkou vytrvalosti a empatickým přístupem k jednotlivým zákazníkům. Nespornou výhodou tohoto atraktivního povolání je skvělá šance na výdělek pro maminky na mateřské dovolené, osoby před důchodem i absolventy bez praxe.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *