Na Vackově – atraktivní bydlení přímo v metropoli

Dříve byl Žižkov považován za svéráznou čtvrť. Dokonce měl nálepku Harlemu, kde si místní galérka určovala vlastní pravidla. Žižkov dnes je jiný. Díky nebývalému rozvoji v posledních 30 letech jedna z nejhezčích a investičně nejzajímavějších čtvrtí v metropoli. Navíc v oblasti horního Žižkova právě probíhá další etapa výstavby rezidenčního bydlení v rámci projektu Byty Na Vackově, ten spojuje výhody života v metropoli s únikem do zeleně v blízkých parcích.

byty na Praze 3

Z Vackova je všude blízko

Žižkov, a konkrétně oblast horního Žižkova při hranici s parkem Židovské pece, kde právě dochází k výstavbě nových 5 budov s celkem 347 byty, nebytovými prostorami a ateliéry, je výbornou lokalitou díky excelentní dostupnosti a blízkosti historického centra Prahy. Vzhledem k tomu jsou tyto byty na Praze 3 vhodné pro rodinné bydlení, ale i pro páry nebo jednotlivce, kteří chtějí žít ve velkoměstě se vším komfortem, který jim metropole nabízí. Z Vackova je totiž všude blízko a vše je po ruce.

byty v Praze na Žižkově

Parky pro sportovní a volnočasové vyžití

Kromě toho nabízí byty v Praze na Žižkově oproti jiným čtvrtím ještě výhodu v možnosti relaxace v blízkých parcích nebo lesoparku. Žižkov totiž patří mezi nejzelenější lokality z celé metropole, kde lze trávit volný čas nebo sportovat. Na své si tak přijdou milovníci cyklistiky, běhání, inline bruslení, ale i frisbee. Pro pejskaře, ale nejen pro ně, je zase krásná procházka na vrch svatého Kříže v parku Parukářka, kde se nabízí překrásný výhled na Prahu.

financování bydlení v Praze

Investice do vhodné nemovitosti

Projekt Byty Na Vackově nabízí také možnost financování bydlení v Praze formou zvýhodněného hypotečního úvěru a nulových nákladů na zpracování a přípravu hypotéky nebo znaleckého posudku. Vlastnictví nemovitosti, tím spíše v dobré lokalitě, je tedy tou nejlepší investicí. Kromě vyřešení vlastního bydlení nabízí samotné vlastnictví i možnost zhodnocení peněz v čase. Na dobré adrese totiž cena nemovitostí rozhodně neklesne ani v horizontu několika desítek let.