Mycí technika v praxi

Podlahové mycí stroje

Uklízení znamená nikdy nekončící proces, protože nic nevydrží v úplně stejném stavu navždycky. Některé nečistoty dávají extra zabrat a člověk se skutečně nadře. Naštěstí už dávno zmizela doba, kdy se vše pracně drhlo rejžákem.

Špičková venkovní úklidová technika

Vyjeďte si pohodlně do terénu s německou venkovní úklidovou technikou Multicar. O kvalitě a výkonnosti nemusíte vůbec pochybovat, protože více než osmdesát let zkušeností mluví za vše. Multifunkční užitková vozidla náleží mezi jedničky mezi malými nosiči komunálních nástaveb. Využijete je během práce ve stavebnictví, zahradnictví, při likvidování odpadu a v komunální oblasti. V současnosti jsou k dispozici tři typové řady – vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb, kompaktní nosiče nástaveb a transportéry a úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry. Pokud se zajímáte o kvalitní čištění podlah, potom neváhejte s pořízením mycích strojů Hakomatic od známého německého výrobce. Profesionálové vám rádi sdělí své pozitivní dojmy týkající se užívání těchto propracovaných pomocníků.

Stroje na menší plochy

Také na menší plochy se využívají speciální stroje, které zvládnou perfektně umýt různé druhy povrchů. Scrubmaster B 12 se postará o vyčištění tvrdých hladkých podlah. Ušetří vám pracovní čas, protože obsahuje vystupující hlavu diskového kartáče, který umí čistit blízko krajů. Neobávejte se přepravy a skladování, má nízkou hmotnost a díky skládací ovládací rukojeti s ním budete dobře manipulovat. Dobíjení se realizuje z každé standardní elektrické zásuvky pomocí integrované nabíječky. O čištění netextilních podlah se postará Scrubmaster B 45 s ekonomickým PowerFlow kartáčem pro podporu pohybu vpřed nebo s variabilním pohonem vpřed a vzad. Lze si zvolit diskovou kartáčovou jednotku s různou pracovní šířkou, ale také válcové kartáče.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *