Lukrativní bydlení na Praze 5: Smíchov není jen Anděl!

Bydlení v Praze nemusí být hektické. Pokud hledáte klidné místo s velmi dobrou dostupností do centra, máme pro vás jeden tip. Na Smíchově v kopci se nachází malá čtvrť Hřebenky, která právě toto nabízí. Vydejte se s námi tuto příjemnou část Prahy prozkoumat a zjistit možnosti lukrativního bydlení, po kterém právě možná vy toužíte. Podrobnosti o něm najdete na https://www.fineobydleni.cz/projekty/vila-hrebenka/cenik/.

Lokalita se nachází poblíž Plzeňské ulice. V blízkosti najdete autobusové i tramvajové spojení do centra i jiných částí Prahy. Pouze 5 minut jízdy vám zabere cesta na Anděl a OC Smíchov. O tom, že zde není nouze o kavárny, restaurace, bary, obchody, divadla ani kina vás nemusíme přesvědčovat. Ale také v docházkové vzdálenosti na Hřebenkách najdete několik restaurací (například oblíbená zahradní restaurace Klamovka), dětské hřiště a potřebnou školu nebo školku.

Klid a pohodu najdete i v nedalekých parcích

Pěšky se z této části Smíchova dostanete do Zahrady Kinských i na stráně Petřína. Na druhou stranu se snadno přemístíte i do parku Ladronka, který je oblíbený mezi sportovci i rodinami s malými dětmi, kteří sem vyráží trávit prosluněné dny. Atraktivitu místa ještě zvyšuje zrekonstruovaná usedlost Ladronka s restaurací se zahrádkou.

Skvělé místo k bydlení

O tom, že se jedná o velmi výhodnou lokalitu k bydlení, vás může přesvědčit i množství developerských projektů, které zde v posledních letech vznikají. Jedním z nich je Vila Hřebenka. Nové byty jsou v nabídce od velikosti 2+kk až po 4+kk, objekt má 5 nadzemních podlaží. Všichni obyvatelé mohou využívat garážové stání a veškeré byty disponují sklepem. Všechny podrobnější informace o tomto velmi zajímavém bydlení najdete na stránkách https://www.fineobydleni.cz/projekty/vila-hrebenka/cenik/.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>