Kvalitní předsíňové stěny nestárnou

Ve chvíli, kdy měníme svůj interiér v domov tím, že si do něj pořizujeme vhodný nábytek, tak doufáme, že se této starosti zbavíme na delší dobu. Kdo by také chtěl každou chvíli vynakládat finanční prostředky na obnovu inventáře? Od nábytku zkrátka očekáváme především kvalitu a tím pádem dlouhou životnost. Pochopitelně, že nemůžeme opomenout estetickou stránku. Důležitou součástí každého interiéru je předsíňová stěna. Díky ní můžeme udržovat v předsíni pořádek a máme také přehledně poskládané boty. Jaký styl a jaký materiál do této předsíně zvolit? Hlavním rysem by měla být nadčasovost. Čas od času se objeví nějaký netradiční trend, u kterého je jasné, že bude mít jepičí život. I přesto, že by vaše předsíň vypadala po nějakou dobu naprosto „in“, po nějakém čase byste mohli svého rozhodnutí litovat.

Je tedy nutné vsadit pouze na klasiku? V žádném případě. Nemusíte se při výběru držet zpět a za každou cenu si koupit předsíňovou stěnu, která vám nic neříká. Dejte na svůj instinkt a vyberte to, co bude pro vás takzvanou srdeční záležitostí. Pamatujte, že vy se na svůj nábytek budete dívat nejčastěji. 

  • Předsíň je první místností v domě, která vás po příchodu domů vždy uvítá. 
  • A vítat se mezi dveřmi s někým, kdo je nám nesympatický, by asi mnoho radosti nepřinášelo. 

Volba materiálu je snadná

Jedním z materiálů, který se na výrobu předsíňových stěn využívá, je ratan. Tento materiál se dostal na výsluní před několika lety a dalo by se říci, že už nesestoupil. Druhým oblíbeným materiálem je přírodní masiv. 

  • Oba tyto přírodní produkty vynikají dlouhou trvanlivostí a v podstatě nestárnou. 
  • A to ani s ohledem na designovou stránku a ani materiálově. 

Kombinace obou může být tedy skvělou volbou na dlouhou dobu. Zajímavým prvkem je u předsíňových stěn také kov. Pověstnou třešničkou může být například kovový květinový stolek.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>