Kde v Praze uspořádat úspěšnou konferenci? Vsaďte na luxusní hotel Belvedere

Hotel Praha

Dostali jste na starost organizaci konference a hledáte příhodné místo pro její konání? Přestože se Praha jeví jako ráj konferenciéru, vybrat konkrétní hotel nemusí být snadné. Adresa by měla být dostupná a bude-li to charakter akce vyžadovat, pak je vhodné volit komplex, kde se lze zároveň ubytovat. Sázkou na jistotu je čtyřhvězdičkový hotel Belvedere, který se nachází nedaleko Pražského hradu a nabízí dostatečnou kapacitu i pro početnější události.

Hotel Praha Belvedere byl postaven v roce 1922 v monumentalistickém stylu a o 13 let později přestavěn do stylu funkcionalistického. Momentální podoba budovy je nepřehlédnutelná a velmi reprezentativní. Její konferenční prostory v Praze patří k těm nejvyhledávanějším.

Kompletní vybavení a komplexní služby

V luxusním objektu se nachází několik konferenčních prostorů o celkové kapacitě přes 400 osob. Jedná se o čtyři velmi dobře zařízené sály a místnosti – jejich součástí je také kvalitní ozvučení, dataprojektory, flipcharty, tlumočnické kabiny a další vybavení. Samozřejmostí je také vysokorychlostní Wi-Fi.

konferenční prostory v Praze

Velkou výhodou uspořádání konference v hotelu Belvedere jsou komplexní služby. Vaši hosté se mohou v hotelu ubytovat, čímž ušetří spoustu času, který by strávily přesunem na jinou adresu. Zároveň můžete využít komplexní cateringové služby – kvalifikovaný personál se postará o vše od coffee breaku až po oběd či večeři formou servírovaného menu či rautu.

pronájem sálu Praha

K pronájmu je velký sál i menší salonek

Zájemci o pronájem sálu Praha s kapacitou až několik set osob jeví zájem o největší hotelové prostory – společenský sál s bočním vchodem přímo z ulice. Nedílnou součástí sálu jsou i taneční parket, pódium, 2 bary a šatna.

Za pozornost však stojí také nově zrekonstruovaný a velmi stylový salonek. Je jako stvořený pro důležitá jednání, prezentace apod.

Aktuální informace o hotelu Belvedere, fotogalerie jednotlivých prostor a ceník najdete na www.hotelbelvedereprague.cz.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *