Kamerový systém pro zvýšenou ochranu majetku

Stoprocentní ochrana před zloději neexistuje, ale rozhodně se vyplatí zvýšit vaši bezpečnost díky nejmodernějším kamerovým systémům. Bránit lze nejen firmu, ale hlavně soukromé domy, aby k vám nezavítali nepozvaní jedinci. 

Sledování majetku pod dohledem

V dnešní době nepotřebujete zaměstnávat žádné fyzické osoby na hlídání majetku, protože jednoduché nástroje budou sledovat vše bez obsluhy. Kamerový systém pro zabezpečování bude spolehlivě zaznamenávat veškeré dění, přičemž vy kamery můžete vidět díky počítači nebo přes internet chytrým telefonem, počítačem a tabletem. Přístup do systému zajišťuje heslo, aby nedošlo k neoprávněnému použití. Jakmile dojde k nějakému pohybu v nastavené lokalitě, lze spustit alarm, nejde jen o sirénu, ale posílá se emailová zpráva či esemeska. Pořízené nahrávky se posléze využívají jako pomoc při dopadení pachatelů trestné činnosti. 

Nainstalování moderních technologií není nic složitého. Nejprve kontaktujte kamerový systém Praha, aby s vámi byla provedena konzultace a návrh systému zdarma. Servis se realizuje do 72 hodin. 

Ideální kamerové systémy pro vaše potřeby

Vždy se hledá individuální řešení, aby se dosáhlo co nejlepšího poměru ceny a výkonu. Není problém nainstalovat malé ani rozsáhlé kamerové systémy. Rozlišuje se několik druhů, jde o IP kamerové systémy s moderními digitálními kamerami, které se dají připojit přes WiFi, AHD kamerové systémy s analogovými kamerami s využitím koaxiální kabeláže, HD-SDI kamerové systémy a analogové kamerové systémy. 

IP kamerový systém funguje na principu, že je obraz zpracován rovnou v kameře a posléze se digitální formou přenáší na záznamovou jednotku, nebo přímo k uživateli. Nejlepší bezpečnostní IP kameru si pořídíte v rozlišení až 12 Mpix. Pro návrh se zohledňuje dostatečná propustnost počítačové sítě. Připojení se dá realizovat i bezdrátově pomocí WiFi.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>