Jak by měl vypadat váš vysněný bazén?

Bazén už dávno neplatí za finančně nadstandardní doplněk zahrady. Dnes téměř u každého třetího rodinného domku na zahradě můžete vidět bazén, ať už nadzemní, který lze kdykoliv ze zahrady sklidit, ale je potřeba počítat s památkou v podobě vypáleného kola na trávě, nebo klasický zapuštěný bazén v moderním designu. První zmiňovaná varianta je samozřejmě levnější, velké benefity s sebou nese ovšem i druhá možnost.

zahradní bazén

Kvalitní materiál s odolnými vlastnostmi

Rozhodnete-li se otestovat plastové bazény, měli byste sázet na ověřený materiál určený pro nádrže, bazény i jímky a garantující životnost okolo 40 let. Speciální plastový materiál vyniká pevností, stálobarevností i odolností vůči povětrnostním vlivům nevyjímaje silné mrazy či přímé sluneční záření. Díky tomu lze vymyslet velmi atraktivní tvary bazénu včetně pohodlných schodů pro bezpečný vstup do vody. Rozhodnete-li se navíc pro zahradní bazén se zastřešením, máte jistotu, že do vody nespadne dítě nebo vaše zvíře. Plastový bazén dosahuje hloubky okolo 1,2 až 1,5 metru. Velikost i tvar záleží na individuálních požadavcích zákazníka.

Využijte akcí zdarma na bazény

Co vás určitě zaujme, jsou bazény akce s dopravou po České republice zdarma. Stejně tak při nákupu bazénového setu obdržíte tester bazénové vody i kompletní vysavač, tepelnou izolaci dna bazénu či filtrační písek. V nabídce naleznete hned několik variant bazénových setů za výjimečnou cenu od několika desítek tisíc korun až po luxusní varianty se zastřešením. Zastřešení je tvořeno vysoce kvalitními a odolnými hliníkovými profily. Součástí bazénu jsou pak v případě zastřešení i kolejnice pro snadnou manipulaci. Zastřešení je vhodné pro zvýšení bezpečnosti a eliminaci padání listí do vody. Prodlužte si koupací sezónu a užívejte si rodinné chvíle s přáteli a nejbližšími na své zahradě. S novým bazénem totiž zjistíte, že léto nekončí v srpnu, ale může trvat až do podzimu a vaše sobotní zahradní oslavy dostanou zcela novou podobu.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>