Investujte do sebe a pořiďte si vlastní wellness centrum!

vířivky

Léto má pro letošní rok definitivně dovolenou a podzim pomalu vytlačuje zima. Právě teď je ideální doba k návštěvě wellness centra, kde se dokonale prohřejete v sauně, promasírujete svaly ve vířivce a dopřejete si odpočinek na lehátku za příjemné hudby. Jenže co dělat, když vaše oblíbené wellness navštěvuje stále více lidí a komfort se výrazně snižuje? Vybavte svůj domov svým vlastním wellness centrem, kde budete mít potřebné vybavení pro maximální účinek a kde si budete moct být jisti, že si dopřejte chvíle klidu podle svých představ.

Odbourejte stres a ulevte bolavým svalům i kloubům

Pravidelné návštěvy sauny či jacuzzi se brzy projeví na vaší odpočaté tělesné schránce i mysli zbavené negativit. Kromě toho výrazně zlepšíte krevní oběh a podpoříte činnost srdce. Při pravidelné návštěvě sauny zlepšíte imunitní systém, zbavíte se celulitidy a preventivně bojujete proti nachlazení. Pobyt v sauně si můžete vylepšit řadou příslušenství, například vonnými esencemi či masážními kartáči. Patříte-li mezi začátečníky, doporučuje se kratší pobyt v sauně spolu s ochlazením. Albixon a.s. vám přináší moderní domácí sauny, které jsou plně funkční a kromě relaxačního prostředku vám poslouží také jako vkusný doplněk.

Funkce vířivky ocení celá rodina

Ten, kdo je vodní živel, bude nadšený vlastnostmi stylových vířivek. Vyberte si model vířivky podle počtu osob i vybavení. Užijete si hydromasáž, aromaterapii, UV lampu i ozonizátor. Kvalitní zpracování s důrazem na detail garantuje ekonomický provoz a jednoduché ovládání zvládnou i nejmladší členové rodiny. Vířivka je skvělý způsob, jak se odpoutat od běžných starostí a zrelaxovat namožená záda i bolavé svaly po sportovním výkonu. Vířivé vany jacuzzi disponují propracovaným systémem trysek a nadčasovým designem pro náročné zákazníky. Dopřejte si domácí wellness a odpočívejte ve vodě kdykoliv v pohodlí domova bez obav z přeplněných relaxačních center.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *