Horské apartmány s mnoha aktivitami

Kdo se jednou podíval do Beskyd, moc dobře ví, jak ho zdejší krajina dokáže očarovat. Pokud se rozhodujete, zda tady najdete svůj druhý domov, máte příležitost díky projektu horských aparmánů Tee House Čeladná.

Zabydlete se v ráji sportovních aktivit

Tee House Čeladná v Beskydech nabízí bydlení s bazénem, wellness, spa a mnoha dalšími aktivitami. Lokalita se zalíbí především milovníkům golfu, kde budou mít přímo za okny populární resort. Nabízené benefity se nedají jen tak odmítnout. Mezi ně patří například zimní Snow Aréna s upravenými trasami pro běžkaře, členství v klubu Golf Čeladná, tenisové kurty, bar s venkovním posezením a správa nemovitosti s širokou nabídkou consiegre služeb. Okolní příroda vám poskytne dokonalou relaxaci během procházek po mnoha značených turistických trasách. Cyklisté si užijí na cestách s různými výkonnostními kategoriemi. Můžete se zařadit mezi bikery, kteří na tomto místě nadšeně realizují stále populárnější závody. V areálu funguje koňský ranč, kde se věnují westernovému ježdění, ale i parkuru a rekreačním jízdám.

apartmány na horách

Žijte naplno v tichu přírody

Představte si, jak se hned ráno potěšíte scénickými výhledy na Smrk, Ondřejník a Lysou horu. Radost pro oči není to jediné, co vás čeká, když se zabydlíte v apartmánech 1+0 nebo v exkluzivních penthousech 4+kk. Výjimečná lokalita si totiž žádá i další exkluzivní služby. Obyvatelé mohou využívat concierge služby. Jedná se o domovníka, který dohlédne na přebírání pošty v době vaší nepřítomnosti, postará se o dodržení úklidových a zahradnických prací, ale klidně vám zajistí i projížďku na koni, horském kole, golfové lekce, nahlásí závady a opravy domu, donese vámi objednané jídlo z restaurace. Pokud se jedná o snídaně, obědy a večeře, lze si je objednat v celoročně otevřené restauraci. Apartmány na horách se staví s ohledem na životní prostředí v nízkoenergetickém standardu a s důrazem na kvalitní architekturu.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>