Honka, to jsou ty nejlepší sruby na klíč

Díky své jednoduchosti, přizpůsobitelnosti celé stavby a letité spolehlivosti jsou sruby čím dál tím oblíbenějším druhem stavění domů. Mnoho lidí dnes hledá pohodlnou cestu k domovu dle svých přání s tím, aby výsledek byl energeticky nenáročný a odrážel jejich osobnost. Sruby na klíč jsou v takovém případě vynikající volbou. Navíc ve spojení s naší firmou je celý proces mnohem jednodušší, než by se mohlo zdát. Stavíme také výhradně z vysoce kvalitních severských borovic.

Jak už jsme zmínili, mnoho majitelů chce, aby dům odrážel jejich osobnost, což je naprosto v pořádku a je to žádoucí. Všichni jsme odlišní a proto i sruby na klíč jsou velmi individuální záležitost v provedení, půdorysu a dalších ohledech. Každý tak získává své vlastní kouzlo a atmosféru. Není dobré to uspěchat, stavba domu je rozhodnutí, které většinou činíme jen jednou v životě.  

Sruby v tradiční podobě

Verandy a arkýřová okna jsou vidět u z dálky, dekorativní mřížky v oknech přilákají zrak, prosvětlené štíty vítají a uvnitř symetrický půdorys. Asi takhle se dá popsat forma tradičních chat a domů srubového typu. Nezáleží přitom na tom, jestli stavitel použil trámy kulaté nebo oblíbenější hranaté. Srub na klíč v takové podobě je přímo archetypem útulného bydlení přírodním způsobem. Všechny prvky a poměry vám navíc dovolují plně do stavby otisknout svou osobnost a vybrat si vše dle přání.

Sruby pro dnešek

Srub na klíč má v první řadě odolat povětrnostním vlivům včetně extrémů a vydržet dlouhé roky každodenní používání. Přitom v něm zůstane vnitřní jiskra a příjemná atmosféra i pro další generace, které přijdou do jeho nitra. Proto navrhujte svůj dům tak, aby vycházel vstříc vašemu životnímu stylu, dlouhodobým cílům a potřebám. Berte ale také v úvahu možné potřeby těch, kteří do něj přijdou v budoucnu. Výhodou srubu je v tomto ohledu jeho flexibilita a rozšiřitelnost, takže se může potupně rozšiřovat s růstem vašich potřeb.

Od nápadu ke stavbě

Sdělte nám svá přání, záměry, výhledy so budoucna a samozřejmě to, kde chcete svůj srub na klíč postavit. Naše firma pak vyhodnotí pozemek, krajinu, okolnosti, tvar a další vlastností místa.

Na co dát od začátku pozor?

V prvním ohledu bude nevyhnutelně vládnout váš rozpočet, protože v jeho rámci můžeme pracovat. Druhým pilířem je pak místo, kde chcete stavět – jeho tvar, svah, nadmořská výška, okolí, kvalita půdy a další faktory. Pak samozřejmě časový plán, tedy jak rychle má být stavba srubu na klíč hotová, jak má být velká a k čemu bude dům sloužit. Liší se samozřejmě rodinný dům a víkendová chata čistě pro vás.

V našem týmu jsou lety zkušení designéři, kteří budou precisně převádět vaše osobní přání na realitu a budou vám nápomocni na každém kroku včetně technické expertisy. Samozřejmostí je poskytnutí dokumentace včetně nákresu domu ve 3D modelu – kvůli stavebnímu povolení. A také samotná cenová kalkulace celého projektu.

Zahájení

Jakmile budete se vším spokojení, předáváme potřebné materiály staviteli vašeho srubu na klíč. Bez obav nás kontaktujte v případě jakýchkoli dotazů nebo rovnou potřeby domluvit se na konkrétním projektu.

Sdílet článek

Příspěvek byl publikován v rubrice Byty se štítky a jeho autorem je Romana. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>