Garážová vrata nové generace

V každé domácnosti se najde automobil a mnohdy ne jeden. Pro auto je ideální, pokud je parkováno v krytém prostoru, kde na něj tolik nepůsobí nepříznivé povětrnostní podmínky, zejména v zimním období. Jestliže bydlíte v rodinném domě s garáží, o váš vůz bude jistě dobře postaráno. Základem pro to, aby byla vaše garáž dokonalá, jsou garážová vrata. Ta chrání jak samotnou garáž, tak to, co v ní uchováváte a nemusí to být pouze automobil. Proto do své garáže pořiďte garážová vrata, která budou zajímavým estetickým prvkem exteriéru vašeho domu a budou plnit správně svůj účel.

Při výběru garážových vrat máte několik možností. Na našem trhu jsou totiž k dostání různá garážová vrata. Zpravidla se liší způsobem otevírání a samozřejmě i svými vlastnostmi. Ty by měly být rozhodně co nejlepší. Představme si tedy, jaká garážová vrata můžete zakoupit. Můžete si pořídit garážová vrata rolovací, křídlová, výklopná a sekční garážová vrata. Sekční garážová vrata pak lze otevírat buď vysunutím ke stropu nebo do boku. Právě sekční garážová vrata mohou být pro mnohé z vás tou nejlepší variantou. Vykazují totiž velmi dobré vlastnosti, od bezproblémového chodu, bezpečnosti a snadné manipulace a údržby až po designovou stránku. Vynikající jsou i izolační a tepelné vlastnosti.

Sekční garážová vrata se vyrábějí ze sendvičových panelů, které můžete zvolit v několika variantách. Tyto sendviče jsou variabilní a umožňují mít garážová vrata z hladkého povrchu, v imitaci dřeva či povrchu stucco. Sekční garážová vrata Doorhan v typu YET nabízí 6 typů panelů a 3 typy povrchů. Kromě toho i širokou nabídku barevné škály, ze které si jistě každý vybere.

Právě garážová vrata YET představují novou generaci garážových vrat. Spojují moderní a prvotřídní technologie, energetickou úspornost a bezpečnost, které jsou pro dnešní dobu velice důležité. Jsou zhotoveny z vysoce pevného a kvalitního ocelového plechu. Plech je vyplněn polyuretanovou pěnou. Použito je speciální těsnění a hliníkové profily. U těchto vrat nedochází k promrzání panelů díky moderní technologii výroby.

Jestliže máte zájem o tato vrata, navštivte internetové stránky http://www.univers.cz/garazova-vrata, kde si rovněž můžete přečíst další užitečné informace či navštivte pražskou pobočku na Praze 6.

Příspěvek byl publikován v rubrice Garáž a jeho autorem je Romana. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.