FINEP nabízí kvalitní bydlení v atraktivních lokalitách

Byty FINEP

Developerská společnost FINEP působí na českém a slovenském trhu s nemovitostmi již více než 21 let. K dnešnímu dni FINEP postavil na 9 500 bytů a úspěšně dokončil desítky rezidenčních projektů. Jako jeden z mála developerů svým klientům poskytuje nejen realitní, ale i finanční služby.

Za své realizace získal FINEP během let také řadu ocenění. V roce 2010 se stal developerem roku, v oblasti rezidenčního bydlení získal titul Best of Realty za projekt Mazanka a v komerční sféře byla oceněna řada realizací, např. administrativní budova City West. Dnes FINEP určuje trendy na českém developerském trhu a posunul hranice city developmentu na evropskou úroveň.

FINEP klade velký důraz na kvalitu svých projektů

Na Praze 5 ve Stodůlkách vzniká zcela nová městská část Prahy – Západní Město – Britská čtvrť, kde najdete na prodej nejen nové byty, ale i rodinné domy. Díky dopravním tepnám Jeremiášova a Rozvadovské spojce má Britská čtvrť výbornou dostupnost do centra Prahy. Tu podporuje i vlastní stanice metra trasy „B“.

Finep

Projekt Britská čtvrť – X. etapa

K dalším atraktivním lokalitám, které zajišťují kvalitní bydlení v Praze, patří bytový projekt Malý háj ve Štěrboholech. I zde najdete na prodej nejen byty, ale i rodinné domy. Lokalita Prahy 10 nabízí také široké možnosti relaxace a aktivní trávení volného času. Malý háj ocení především milovníci sportu, nová víceúčelová sportovní hala je opravdu nedaleko. Cyklisté pak mohou využívat novou cyklostezku a golfisté areál Golf Hostivař, jež je vzdálený necelých 10 minut jízdy.

Finep

Projekt rodinných domů ve Štěrboholech – III. etapa

Bydlete tam, kde to máte rádi

Lokalita pražského Proseka se v současnosti zařadila mezi jedno z nejoblíbenějších rezidenčních míst našeho hlavního města. Prosek Park se stal moderním místem plným zeleně a díky nové stanici metra „C“- Střížkov, je navíc perfektně dostupný do centra Prahy. Bydlení na Proseku má také dobrou občanskou vybavenost; je zde mateřská škola, jesle, dvě základní školy, střední průmyslová škola a také gymnázium. Nedaleko najdete poštu, banku i supermarket. Na místní poliklinice funguje lékařská pohotovost.

Projekt Prosek Park – XII. etapa

Projekt Prosek Park – XII. etapa

K dalším atraktivním lokalitám, kde společnost FINEP nabízí prodej nových bytů v Praze, patří rezidenční projekt Nad Přehradou. Hostivařská přehrada, která je nedaleko a lesopark, umožňuje aktivní vyžití snad všem věkovým skupinám. Rezidenční projekt Nad Přehradou má také skvělou dopravní dostupnost. Nejbližší zastávka  MHD je doslova minutku klidné chůze.

Projekt Nad Přehradou – V. etapa

Projekt Nad Přehradou – V. etapa

Společnost FINEP pro vás připravila také nové webové stránky. Naleznete zde konkrétní nabídky jednotlivých domů či bytů, včetně jejich dispozice, velikosti, orientace a také, často některými developery utajované, konkrétní ceny. Nejlepší ale bude, vyzkoušet si nový web na vlastní klik.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *