Ekologické domy v atraktivních lokalitách

Co si přát od domova? Nesmí chybět dostatečný komfort samotné budovy, jinak to nebude nikdy to pravé. Moderní dům na klíč se může chlubit splněním vysokých nároků po ekonomické, ekologické a zdravotní stránce.

Pasivní dům s mnoha výhodami

Některé zvyky člověk jen tak snadno nemění, a to se například týká pohodlného bydlení. Moderní nízkoenergetické domy si získají vaši přízeň mnohými přednostmi, navíc je seženete i ve velice zajímavých lokalitách nedaleko od Prahy. Očekávejte mezinárodně uznávaný standard budov, který se zaměřuje na pohodlí a nízkou spotřebu energie. Napadlo vás, že když porovnáte klasický dům s nízkoenergetickým, rozdíly spotřeby budou až desetkrát menší? V těchto domech se budete cítit příjemně v teple a nebude nouze o stálý přísun čerstvého vzduchu. Nezaregistrujete žádné teplotní rozdíly v místnosti, budete se uvnitř cítit dobře jak na jaře, tak v zimě. Konstrukce jsou kvalitně chráněny a upoutá vás rovněž i pěkná architektonický design. Vzorový dům si můžete prohlédnout, navíc ho získáte za překvapivou cenu.

Projekty úsporného bydlení

Firma na výstavbu rodinných domů s dlouholetými zkušenostmi vás může překvapit takovými novinkami, o kterých jste dosud nic nevěděli. Ano, ne každý se orientuje ve stavbách a v jejich realizování. Stavba domu na klíč s odborníky se obejde bez problémů, protože budou zajištěny všechny potřebné náležitosti. Nebude chybět projektová dokumentace, stavební povolení a případné vyřízení dotace. Vybírat můžete z několika typových domů. Rodinný dům kategorie QUBEG má vyřešen interiér tak, že v každém podlaží naleznete toaletu a koupelnu. Přízemní otevřený prostor je ideálním místem k setkávání více lidí. V patře nechybí pokoje a úložné prostory. Vozidlo snadno umístíte na parkovací stání s pergolou nebo do garáže. Typový dům BNG přivítají jedinci preferující soukromí a jednopodlažní domy.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>