Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development

Přejete si mít vše důležité v hlavním městě na dosah? Neváhejte se podívat, co nabízejí nové developerské projekty zaměřené na nové byty Praha 3, které najdete dostatečně daleko od ruchu velkoměsta, ale zároveň s dobrou přístupností všemu potřebnému pro moderní život. 

Nemalé investice do bydlení

Kdo chce připravit sobě a svým nejbližším komfortní bydlení, musí se připravit na větší finanční vydání. Pochopitelně se investice vyplatí, když si vyberete atraktivní lokalitu se všemi moderními službami. Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development spoléhají na propojení moderní architektury, klidné lokality blízko parku a funkčního bydlení. Byty Praha 3 jsou k dispozici v jedenácti nových domech, a to s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Celkově se jedná o 272 bytů a k nim nechybí ani 277 garážových stání. Kdykoliv budete mít zájem, lze se blíže zajímat o kompletní nabídku nových projektů pro novostavby Praha 3. Lze nahlédnout také do připravené galerie s fotografiemi, na jiné komerční a rezidenční projekty, novinky či důležité informace o společnosti. 

Byty Praha v harmonii s přírodou

Pražské architektonické studio Architecture Interior Project volně navázalo na už zrealizované objekty v této lokalitě a zaměřuje se na další nové byty Praha, které ohromí své nové obyvatele propojením klidné zóny s přírodou a výbornou občanskou vybaveností. Postačí vám několik minut chůze, abyste se dostali na tramvajovou nebo autobusovou zastávku. V případě zájmu není problém využívat mnohé nákupní a kulturní možnosti. Děti odvedete do školky, školy, do sportovního centra, do kina, k lékaři. Hlavně na rezidenci navazuje pěkný park Židovské pece, kde můžete uspořádat piknik s přáteli, zaběhat si, projít se s dětmi či jen tak relaxovat. Novostavby Praha mají garážová stání a sklepní kóje v podzemních podlažích a posléze se přiřadí k jednotlivým bytům.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>