Bez botníku se neobejde žádná žena

Byť jsou boty všech barev, druhů a provedení výsadou zejména žen, vyhovující botník potřebujeme v domácnosti bez rozdílu. Jedná se totiž o solitérní kus nábytku, který nejen upoutá návštěvu při vstupu do předsíně, ale také nabídne prostor pro boty celé rodiny. Rozházené boty na zemi mají červenou, chodby, předsíně a vstupní haly nyní ovládají botníky a sestavy s úložným prostorem.

 .

Levný nábytek s vynikajícími vlastnostmi

Nový botník vůbec nemusí zatížit váš rodinný rozpočet, pořídit ho můžete online za báječnou cenu, a navíc v mnoha variantách zpracování i barevných provedeních. Velmi moderní jsou výklopné botníky nezabírající prakticky žádné místo v prostoru. Systém vyklápění funguje díky úzkým policím, kam vměstnáte boty a přitom je nijak nepoškodíte. Obrovským hitem jsou pak sedací botníky plnící nejen funkci úložného prostoru, ale nabízející příjemné posezení během obouvání. Botník lavice je navíc vkusným zpestřením i malých prostor a pořídíte jej v mnoha barevných provedeních od klasické bílé až po různé dekory dřeva. Přitom se dá využít různě – třeba na sezení do dětského pokoje, popřípadě jako dekorace chodby. Provedení botníků ale seženete celé množství. Praktické a cenově dostupné jsou také regály na boty či botníky rozdělené podle hloubky. Pokud nemáte na botník lavice dost místa, zkuste si vybrat nový botník podle šířky či vsadit na funkční policový botník s šuplíkem na drobnosti.

Pro luxusní vzhled předsíně

Zařídit prakticky a zároveň stylově chodbu nemusí být žádný oříšek. Navíc nesmíte zapomínat, že právě chodba je tím prvním, co vidí každý příchozí host. Proto myslete na vhodný způsob odkládání svršků, dlouhých kabátů i deštníků či drobností. I malou chodbu opticky zvětšíte díky zrcadlu. Do malých místností pak volte světlé barvy, nemáte-li prostor vymezený, vsaďte na tmavé tóny nevycházející z módy. Jednobarevné kusy nábytku se dají kombinovat i s jinými dekory a najdou využití i v dalších místnostech vašeho domova.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>